Miriam Kolodziejova vs. Darja Vidmanova 18.06.2020

Miriam Kolodziejova vs. Darja Vidmanova 18.06.2020 - All Lower level tournaments - porovnanie

ZÁPAS

18.06.201. koloMiriam Kolodziejova Darja Vidmanova 6-3, 6-1 All Lower antuka

ŠTATISTIKY

6-1

Miriam Kolodziejova
Česká republika
11.04.97, 23 rokov




805
23
55 472 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
09.01.03, 17 rokov







Darja Vidmanova
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Miriam Kolodziejova vs. Darja Vidmanova - Vzájomné zápasy

18.06.201. koloMiriam KolodziejovaDarja Vidmanova6-3, 6-1 detail zápasu All Lower antuka

Miriam Kolodziejova - posledné zápasy

All Lower - antuka
10.07.20
1. kolo
vs. Denisa Hindova6-2, 6-0 výhradetail zápasu
02.07.20
1. kolo
vs. Anna Siskova6-4, 2-6, 6-3 výhradetail zápasu
26.06.20
1. kolo
vs. Barbora Miklova6-2, 6-2 výhradetail zápasu
25.06.20
1. kolo
vs. Linda Fruhvirtova6-0, 7-5 výhradetail zápasu
24.06.20
1. kolo
vs. Katerina Siniakova5-7, 6-76 prehradetail zápasu
18.06.20
1. kolo
vs. Darja Vidmanova6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
08.03.20
finále
vs. Rebeka Masarova6-4, 6-4 výhradetail zápasu
07.03.20
semifinále
vs. Chantal Skamlova6-1, 6-1 výhradetail zápasu
06.03.20
štvrťfinále
vs. Oleksandra Oliynykova6-0, 6-0 výhradetail zápasu
05.03.20
2. kolo
vs. Karola Patricia Bejenaru6-1, 6-2 výhradetail zápasu
04.03.20
1. kolo
vs. Ioana Gaspar6-4, 6-2 výhradetail zápasu
03.03.20
kvalifik.
vs. Gabriela Duca6-2, 6-0 výhradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Vanessa Ersoz6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
27.02.20
2. kolo
vs. Andreea Rosca4-6, 6-70 prehradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Nuria Brancaccio3-6, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
25.02.20
kvalifik.
vs. Gabriela Nicole Tatarus6-3, 6-0 výhradetail zápasu
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Alina Mukhortova6-2, 6-0 výhradetail zápasu
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Svetlana Iansitova6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Slovakia W25 Trnava - tvrdý I.
13.02.20
1. kolo
vs. Vlada Koval4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Slovakia W25 Trnava - tvrdý I.
06.02.20
2. kolo
vs. Victoria Kan3-6, 1-6 prehradetail zápasu
05.02.20
1. kolo
vs. Anna Bondar2-6, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
29.01.20
1. kolo
vs. Nina Alibalic3-6, 3-6 prehradetail zápasu
27.01.20
kvalifik.
vs. Sri Peddi Reddy6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
24.01.20
štvrťfinále
vs. Gozal Ainitdinova1-6, 1-6 prehradetail zápasu
23.01.20
2. kolo
vs. Nina Alibalic6-3, 6-2 výhradetail zápasu
22.01.20
1. kolo
vs. Jodie Anna Burrage4-6, 6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Czech Republic W15 Jablonec - koberec
08.12.19
finále
vs. Elena Malygina4-6, 5-7 prehradetail zápasu
07.12.19
semifinále
vs. Veronika Pepelyaeva6-2, 6-4 výhradetail zápasu
06.12.19
štvrťfinále
vs. Karolina Berankova6-3, 6-2 výhradetail zápasu
05.12.19
2. kolo
vs. Maria Gutierrez Carrasco6-2, 6-1 výhradetail zápasu

Darja Vidmanova - posledné zápasy

All Lower - antuka
13.07.20
1. kolo
vs. Karolina Kubanova6-3, 5-7, 10-7 výhradetail zápasu
04.07.20
1. kolo
vs. Viktoria Morvayova5-7, 6-71 prehradetail zápasu
03.07.20
1. kolo
vs. Barbora Miklova6-3, 3-6, 6-10 prehradetail zápasu
02.07.20
1. kolo
vs. Aneta Laboutkova5-7, 3-6 prehradetail zápasu
26.06.20
1. kolo
vs. Jesika Maleckova0-6, 6-3, 8-10 prehradetail zápasu
25.06.20
1. kolo
vs. Lucie Hradecka6-3, 6-3 výhradetail zápasu
18.06.20
1. kolo
vs. Miriam Kolodziejova3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
04.03.20
1. kolo
vs. Ivonne Cavalle-Reimers2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
25.02.20
1. kolo
vs. Taylor Ng2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Australia Australian Open - tvrdý
29.01.20
3. kolo
vs. Ane Mintegi Del Olmo4-6, 1-6 prehradetail zápasu
27.01.20
2. kolo
vs. Maria Bondarenko6-3, 5-7, 7-68 výhradetail zápasu
25.01.20
1. kolo
vs. Darja Semenistaja2-6, 6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Czech Republic W15 Milovice - tvrdý I.
27.11.19
1. kolo
vs. Kaia Kanepi2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Czech Republic W25 Prague - antuka
02.09.19
2. kolo kval.
vs. Gabriela Pantuckova4-6, 6-72 prehradetail zápasu
01.09.19
1. kolo kval.
vs. Elena Malygina2-6, 6-4, 10-2 výhradetail zápasu
Czech Republic W25 Prague - antuka
27.08.19
1. kolo
vs. Anna Danilina2-6, 6-73 prehradetail zápasu
Holland W15 Oldenzaal - antuka
16.08.19
štvrťfinále
vs. Ipek Oz4-6, 2-6 prehradetail zápasu
15.08.19
2. kolo
vs. Eliessa Vanlangendonck6-0, 6-3 výhradetail zápasu
14.08.19
1. kolo
vs. Sina Herrmann6-4, 4-6, 6-0 výhradetail zápasu
Czech Republic W25 Olomouc - antuka
17.07.19
1. kolo
vs. Monika Kilnarova4-6, 7-5, 2-6 prehradetail zápasu
16.07.19
kvalifik.
vs. Anastasia Vdovenco6-1, 3-6, 10-7 výhradetail zápasu
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Victoria Muntean4-6, 6-1, 10-6 výhradetail zápasu
Czech Republic Jablonec Nad - koberec
05.12.18
1. kolo
vs. Daniela Vismane2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Czech Republic Milovice - tvrdý I.
29.11.18
2. kolo
vs. Daniela Vismane3-6, 2-6 prehradetail zápasu
28.11.18
1. kolo
vs. Magdalena Pantuckova6-2, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu
Czech Republic Frydek Mistek - antuka
12.09.18
1. kolo
vs. Magdalena Pantuckova6-77, 2-6 prehradetail zápasu
<