Miriam Kolodziejova vs. Barbora Miklova 26.06.2020

Miriam Kolodziejova vs. Barbora Miklova 26.06.2020 - All Lower level tournaments - porovnanie

ZÁPAS

26.06.201. koloMiriam Kolodziejova Barbora Miklova 6-2, 6-2 All Lower antuka

ŠTATISTIKY

1
Miriam Kolodziejova Miriam Kolodziejova podáva3-0
0-0, 15-0, 30-15
4-0Barbora Miklova Barbora Miklova podáva
0-0, 15-0, 15-30, 30-40
Miriam Kolodziejova Miriam Kolodziejova podáva4-1
0-0, 15-0, 40-0
5-1Barbora Miklova Barbora Miklova podáva
0-0
Miriam Kolodziejova Miriam Kolodziejova podáva5-2
0-0, 0-30, 15-30, 40-40
6-2
2
0-0Barbora Miklova Barbora Miklova podáva
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP]
Miriam Kolodziejova Miriam Kolodziejova podáva1-0
0-0
2-0Barbora Miklova Barbora Miklova podáva
0-0, 0-30, 15-40, 30-40, 40-A
Miriam Kolodziejova Miriam Kolodziejova podáva2-1
0-0, 0-30, 30-30, 40-40
3-1Barbora Miklova Barbora Miklova podáva
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP]
Miriam Kolodziejova Miriam Kolodziejova podáva4-1
0-0, 30-0
5-1Barbora Miklova Barbora Miklova podáva
0-0
Miriam Kolodziejova Miriam Kolodziejova podáva5-2
0-0, 15-15, 30-15, 30-40[BP], 40-40
6-2

Miriam Kolodziejova
Česká republika
11.04.97, 23 rokov




805
23
55 472 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
29.03.98, 22 rokov




595
53
27 142 $
Barbora Miklova
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Miriam Kolodziejova vs. Barbora Miklova - Vzájomné zápasy

26.06.201. koloMiriam KolodziejovaBarbora Miklova6-2, 6-2 detail zápasu All Lower antuka
17.09.16semifináleMiriam KolodziejovaBarbora Miklova6-4, 4-6, 6-1 detail zápasuCzech Republic Ricany antuka
08.02.161. kolo kval.Barbora MiklovaMiriam Kolodziejova3-6, 6-4, 6-4 detail zápasuSlovakia Trnava tvrdý I.

Miriam Kolodziejova - posledné zápasy

All Lower - antuka
10.07.20
1. kolo
vs. Denisa Hindova6-2, 6-0 výhradetail zápasu
02.07.20
1. kolo
vs. Anna Siskova6-4, 2-6, 6-3 výhradetail zápasu
26.06.20
1. kolo
vs. Barbora Miklova6-2, 6-2 výhradetail zápasu
25.06.20
1. kolo
vs. Linda Fruhvirtova6-0, 7-5 výhradetail zápasu
24.06.20
1. kolo
vs. Katerina Siniakova5-7, 6-76 prehradetail zápasu
18.06.20
1. kolo
vs. Darja Vidmanova6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
08.03.20
finále
vs. Rebeka Masarova6-4, 6-4 výhradetail zápasu
07.03.20
semifinále
vs. Chantal Skamlova6-1, 6-1 výhradetail zápasu
06.03.20
štvrťfinále
vs. Oleksandra Oliynykova6-0, 6-0 výhradetail zápasu
05.03.20
2. kolo
vs. Karola Patricia Bejenaru6-1, 6-2 výhradetail zápasu
04.03.20
1. kolo
vs. Ioana Gaspar6-4, 6-2 výhradetail zápasu
03.03.20
kvalifik.
vs. Gabriela Duca6-2, 6-0 výhradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Vanessa Ersoz6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
27.02.20
2. kolo
vs. Andreea Rosca4-6, 6-70 prehradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Nuria Brancaccio3-6, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
25.02.20
kvalifik.
vs. Gabriela Nicole Tatarus6-3, 6-0 výhradetail zápasu
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Alina Mukhortova6-2, 6-0 výhradetail zápasu
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Svetlana Iansitova6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Slovakia W25 Trnava - tvrdý I.
13.02.20
1. kolo
vs. Vlada Koval4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Slovakia W25 Trnava - tvrdý I.
06.02.20
2. kolo
vs. Victoria Kan3-6, 1-6 prehradetail zápasu
05.02.20
1. kolo
vs. Anna Bondar2-6, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
29.01.20
1. kolo
vs. Nina Alibalic3-6, 3-6 prehradetail zápasu
27.01.20
kvalifik.
vs. Sri Peddi Reddy6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
24.01.20
štvrťfinále
vs. Gozal Ainitdinova1-6, 1-6 prehradetail zápasu
23.01.20
2. kolo
vs. Nina Alibalic6-3, 6-2 výhradetail zápasu
22.01.20
1. kolo
vs. Jodie Anna Burrage4-6, 6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Czech Republic W15 Jablonec - koberec
08.12.19
finále
vs. Elena Malygina4-6, 5-7 prehradetail zápasu
07.12.19
semifinále
vs. Veronika Pepelyaeva6-2, 6-4 výhradetail zápasu
06.12.19
štvrťfinále
vs. Karolina Berankova6-3, 6-2 výhradetail zápasu
05.12.19
2. kolo
vs. Maria Gutierrez Carrasco6-2, 6-1 výhradetail zápasu

Barbora Miklova - posledné zápasy

All Lower - antuka
03.07.20
1. kolo
vs. Darja Vidmanova3-6, 6-3, 10-6 výhradetail zápasu
26.06.20
1. kolo
vs. Miriam Kolodziejova2-6, 2-6 prehradetail zápasu
25.06.20
1. kolo
vs. Katerina Siniakova4-6, 0-6 prehradetail zápasu
24.06.20
1. kolo
vs. Linda Fruhvirtova4-6, 3-6 prehradetail zápasu
Germany W25 Altenkirchen - koberec
26.02.20
1. kolo
vs. Arlinda Rushiti5-7, 6-74 prehradetail zápasu
Slovakia W25 Trnava - tvrdý I.
10.02.20
1. kolo kval.
vs. Anna Kubareva5-7, 2-6 prehradetail zápasu
Slovakia W25 Trnava - tvrdý I.
03.02.20
1. kolo kval.
vs. Ganna Poznikhirenko6-1, 3-6, 8-10 prehradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
30.01.20
2. kolo
vs. Aurora Zantedeschi1-6, 2-6 prehradetail zápasu
29.01.20
1. kolo
vs. Yasmeen Ghaoui6-1, 4-0, Yasmeen Ghaoui - skrečvýhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
21.01.20
1. kolo
vs. Honoka Kobayashi3-6, 6-2, 6-75 prehradetail zápasu
Czech Republic W15 Jablonec - koberec
06.12.19
štvrťfinále
vs. Ange Oby Kajuru2-6, 6-3, 2-6 prehradetail zápasu
05.12.19
2. kolo
vs. Alice Robbe7-5, 6-3 výhradetail zápasu
03.12.19
1. kolo
vs. Stefania Rogozinska Dzik6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Czech Republic W15 Milovice - tvrdý I.
27.11.19
1. kolo
vs. Karolina Kubanova6-3, 4-6, 1-6 prehradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
14.11.19
1. kolo
vs. Elina Nepliy1-6, 6-1, 6-2 výhradetail zápasu
14.11.19
2. kolo
vs. Ziva Falkner5-7, 4-6 prehradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
09.11.19
semifinále
vs. Lisa Pigato7-64, 4-6, 5-7 prehradetail zápasu
08.11.19
štvrťfinále
vs. Lisa Sabino2-6, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
07.11.19
2. kolo
vs. Sem Wensveen6-1, 6-3 výhradetail zápasu
06.11.19
1. kolo
vs. Natalie Augustinova6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Hungary W100 Szekesfehervar - antuka
21.10.19
1. kolo kval.
vs. Magdalena Frech3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Hungary W60 Szekesfehervar - antuka
14.10.19
1. kolo kval.
vs. Amina Anshba3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Czech Republic W25 Brno - antuka
24.09.19
1. kolo
vs. Martina Caregaro6-4, 3-6, 4-6 prehradetail zápasu
Croatia W60+H Zagreb - antuka
02.09.19
kvalifik.
vs. Nina Potocnik5-7, 4-6 prehradetail zápasu
01.09.19
1. kolo kval.
vs. Marina Pavkovic6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Austria W25 Vienna - antuka
26.08.19
2. kolo kval.
vs. Yvonne Neuwirth- Barbora Miklova - nenastúpil(a/i) prehradetail zápasu
Germany W25+H Leipzig - antuka
16.08.19
štvrťfinále
vs. Jule Niemeier4-6, 2-6 prehradetail zápasu
15.08.19
2. kolo
vs. Anastasia Detiuc6-3, 6-1 výhradetail zápasu
14.08.19
1. kolo
vs. Marie Benoit6-3, 7-64 výhradetail zápasu
13.08.19
kvalifik.
vs. Cristina Dinu7-5, 4-6, 10-8 výhradetail zápasu
<