ZÁPAS
10.01.18 | 1. kolo | Miriam Kolodziejova | Anna Makhorkina | 6-4, 6-4 | Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Miriam Kolodziejova | Anna Makhorkina | |
1. podanie % | 47/60 (78%) | 55/72 (76%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/47 (62%) | 28/55 (51%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/13 (62%) | 7/17 (41%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 37/72 (51%) | 23/60 (38%) |
Vyhrané body celkom | 74/132 (56%) | 58/132 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Miriam Kolodziejova vs. Anna Makhorkina - Vzájomné zápasy
10.01.18 | 1. kolo | Miriam Kolodziejova | Anna Makhorkina | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Miriam Kolodziejova form & Anna Makhorkina form
Miriam Kolodziejova - posledné zápasy
Linz - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | - | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
09.09.22 štvrťfinále | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
08.09.22 2. kolo | vs. Emily Seibold | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.09.22 1. kolo | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
31.08.22 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.22 1. kolo | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Lina Glushko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, - Miriam Kolodziejova - skreč | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.22 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
21.06.22 1. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
07.05.22 semifinále | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.05.22 štvrťfinále | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
04.05.22 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.05.22 1. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W60 Chiasso - antuka | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
20.04.22 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.04.22 kvalifik. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
15.03.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-711, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.03.22 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-5, - Miriam Kolodziejova - skreč | detail zápasu | |
03.03.22 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
26.02.22 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |
Anna Makhorkina - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Arisha Ladhani | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Daria Solovyeva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 2-6, 7-62, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Maria Marfutina | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Susan Doldan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Alisa Axyanova | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.11.19 kvalifik. | vs. Jenifer Anger | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Vivien Carolin Kutacova | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Yu Shan | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 1-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Michaela Niedermeier | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | - Anna Makhorkina - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Merna Refaat | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-4, - Anna Makhorkina - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-2, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Elysia Pool | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Mariya Krasakova | 6-2, 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Tampere - tvrdý I. | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Katriin Saar | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Bianca Jolie Fernandez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Bianca Jolie Fernandez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Shreveport - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Orlando - antuka | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Allura Zamarripa | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Wesley - antuka | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Andie K. Daniell | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bethany - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Petra Januskova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Agnes Gustafsson | 1-6, 1-6 | detail zápasu |