ZÁPAS
29.08.18 | 1. kolo | Mina Hodzic | Sophie Muntean | 6-1, 6-1 | Haren | antuka |
ŠTATISTIKY
Mina Hodzic | Sophie Muntean | |
1. podanie % | 25/50 (50%) | 20/42 (48%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/25 (72%) | 9/20 (45%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/25 (52%) | 4/22 (18%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 29/42 (69%) | 19/50 (38%) |
Vyhrané body celkom | 60/92 (65%) | 32/92 (35%) |
Dvojchyby | 2 | 9 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Sophie Muntean | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mina Hodzic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Sophie Muntean | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
2-1 | Sophie Muntean | |
3-1 | Sophie Muntean | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-1 | Sophie Muntean | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
5-1 | Sophie Muntean | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Mina Hodzic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Sophie Muntean | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mina Hodzic | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Sophie Muntean | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Mina Hodzic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Sophie Muntean | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mina Hodzic | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
16.06.00, 23 rokov
16.06.00, 23 rokov
Mina Hodzic vs. Sophie Muntean - Vzájomné zápasy
29.08.18 | 1. kolo | Mina Hodzic | Sophie Muntean | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Haren | antuka |
Mina Hodzic form & Sophie Muntean form
Mina Hodzic - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Nikol Rivkin | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sarah Tatu | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Martina Puvill | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Augusta Lucia Grau Kristensen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Silvia Alejo | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Gina Feistel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Sarah Tatu | 7-61, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 kvalifik. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Marcella Dessolis | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Tamarit | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Elena Molla Pons | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ana Lopez Bonet | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Sophie Muntean - posledné zápasy
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 0-4, - Sophie Muntean - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.01.19 kvalifik. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Mey Ayari | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.19 1. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
08.10.18 kvalifik. | vs. Ivana Topcic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Khrustaleva | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Ivana Topcic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.18 1. kolo | vs. Lola Mireille Glantz | 3-6, 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
Clermont Ferrand - tvrdý I. | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandrina Naydenova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
10.09.18 kvalifik. | vs. Danielle Daley | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
04.09.18 kvalifik. | vs. Vittoria Pastorino | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Fiona Codino | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Haren - antuka | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.08.18 kvalifik. | vs. Julia Payola | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Maria Virginia Bosch | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
El Espinar - tvrdý | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Irina Cantos Siemers | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Anita Wagner | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Anna Laguza | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Aoi Ishino | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Buczynska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Irina Lapustina | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Sofia Madina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
31.01.18 1. kolo | vs. Catherine Chantraine | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Adele Diana Biba | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
21.01.18 kvalifik. | vs. Louise Lampla | 7-5, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
14.01.18 1. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
09.11.17 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.11.17 kvalifik. | vs. Nasty Surkova | 6-1, 6-1 | detail zápasu |