Čína
05.02.93, 31 rokov
11 964 $
05.02.93, 31 rokov
11 964 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
16.09.93, 30 rokov
16.09.93, 30 rokov
Min Liu vs. Ilinca Stoica - Vzájomné zápasy
20.06.11 | 1. kolo | Min Liu | Ilinca Stoica | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Bals | antuka |
Min Liu form & Ilinca Stoica form
Min Liu - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 1-6, 7-63, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Nikola Daubnerova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 6-4, 6-75, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Sara Dols | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Alexia Gonzalez Galino | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Matilde Jorge | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-73, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Neila Trklja | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Joelle Steur | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Arina Arifullina | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Suhani Patil | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 5-7, 6-0, 5-10 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Kruger | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Kolie Allen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Ana Candiotto | 2-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Don - koberec | ||||
09.07.23 2. kolo kval. | vs. Maria Berlanga Bandera | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Irene Lavino | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Setubal - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Anna Kubareva | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Maria Ines Fonte | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Baylen Brown | 3-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Carla Tomai | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Cecilia Franzin | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Ilinca Stoica - posledné zápasy
Amelia Island - antuka | ||||
24.09.12 1. kolo kval. | vs. Nicolle Stracar | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
09.07.12 1. kolo kval. | vs. Valeria Cealic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.07.12 2. kolo kval. | vs. Patricia Chirea | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Mamaia - antuka | ||||
29.08.11 2. kolo kval. | vs. Alexandra Damaschin | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.11 1. kolo kval. | vs. Andreea Badileanu | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
22.08.11 kvalifik. | vs. Diana Marcu | 6-4, 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
22.08.11 1. kolo | vs. Valeriya Boyanovska | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.11 2. kolo | vs. Andreea-Roxana Vaideanu | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.11 2. kolo kval. | vs. Alina Soltanici | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
08.08.11 2. kolo | vs. Raluca Elena Joitoiu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.11 1. kolo | vs. Robyn Beddow | 6-1, 4-1, Robyn Beddow - skreč | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
11.07.11 1. kolo | vs. Matilda Hamlin | 2-6, 0-3, - Ilinca Stoica - skreč | detail zápasu | |
Bals - antuka | ||||
20.06.11 1. kolo | vs. Min Liu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
23.05.11 1. kolo | vs. Bianca Hincu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý | ||||
09.05.11 1. kolo | vs. Huliya Esen | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý | ||||
02.05.11 2. kolo | vs. Anja Prislan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.05.11 1. kolo | vs. Claudia Dumitrescu | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Rabat - antuka | ||||
31.01.11 1. kolo kval. | vs. Fatyha Berjane | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Mallorca - antuka | ||||
15.11.10 1. kolo | vs. Maria Joao Koehler | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lleida - antuka | ||||
13.09.10 2. kolo | vs. Olga Saez Larra | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
13.09.10 štvrťfinále | vs. Elixane Lechemia | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.10 1. kolo | vs. Jessica Ginier | 7-610, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Bals - antuka | ||||
30.08.10 1. kolo | vs. Diana Enache | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
16.08.10 2. kolo | vs. Diana Enache | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.10 1. kolo | vs. Monika Sirilova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Onesti - antuka | ||||
09.08.10 1. kolo | vs. Afroditi Latinopoulou | 6-0, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
07.06.10 semifinále | vs. Sabina Lupu | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.06.10 1. kolo | vs. Stefania Hristov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
07.06.10 finále | vs. Madalina Gojnea | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.06.10 2. kolo | vs. Stamatia Fafaliou | 6-4, 6-0 | detail zápasu |