ZÁPAS
14.04.18 | 1. kolo kval. | Milana Maslenkova | Karina Kalkenova | 6-0, 6-3 | Shymkent | antuka |
ŠTATISTIKY
Uzbekist
13.08.01, 22 rokov
10 206 $
13.08.01, 22 rokov
10 206 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
15.12.97, 26 rokov
15.12.97, 26 rokov
Milana Maslenkova vs. Karina Kalkenova - Vzájomné zápasy
14.04.18 | 1. kolo kval. | Milana Maslenkova | Karina Kalkenova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Shymkent | antuka |
Milana Maslenkova form & Karina Kalkenova form
Milana Maslenkova - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Maelle Leclercq | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Haina Franco | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 0-2, - Milana Maslenkova - skreč | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Sofya Gapankova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Anastasiya Krymkova | 6-0, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Aisulu Zholbolat | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Olga Golas | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Salma Ewing | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Noemie Dadoun | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Sandra Samir | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Laura Cilekova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 4-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Danielle Daley | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Arina Solomatina | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Alina Khvatova | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Defne Cirpanli | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Arina Arifullina | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Saumya Vig | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Leticia Matuszewski | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 1-6, 6-0, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Yuki Naito | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Britt Du Pree | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Natalia Orlova | 3-6, 0-6 | detail zápasu |
Karina Kalkenova - posledné zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Amina Salibayeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Adelina Baravi | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Andra Cristina Captan | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Lyubov Kostenko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Ilona Kremen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
16.04.19 1. kolo kval. | vs. Polina Nazarchuk | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nules - antuka | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Castellon - antuka | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Maria Aran Teixido Garcia | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Sant Cugat - antuka | ||||
29.10.18 2. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
09.09.18 kvalifik. | vs. Anastazja Rosnowska | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Markvartova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý | ||||
09.07.18 1. kolo | vs. Polina Nazarchuk | 6-1, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Milana Maslenkova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Narine Sargsyan | 0-3, - Karina Kalkenova - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Daria Solovyeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
01.11.17 1. kolo | vs. Nonna Kurginyan | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Olesya Nesterovich | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
28.08.17 kvalifik. | vs. Oleksandra Piskun | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Alina Lazareva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Eva Alexandrova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Fergana - tvrdý | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Milena Amedieva | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Andijan - tvrdý | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Ksenia Palkina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.04.17 1. kolo | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | detail zápasu |