Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
03.03.00, 24 rokov
03.03.00, 24 rokov
Mika Dagan Fruchtman vs. Hili Kronzon - Vzájomné zápasy
30.04.18 | kvalifik. | Mika Dagan Fruchtman | Hili Kronzon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Akko | tvrdý |
Mika Dagan Fruchtman form & Hili Kronzon form
Mika Dagan Fruchtman - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Kiara Cvetkovic | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Julaluck Sae-Eung | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Yanni Liu | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Chompoothip Jandakate | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Nikita Liebkind | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 2-6, 0-3, - Mika Dagan Fruchtman - skreč | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
21.02.23 kvalifik. | vs. Pauline Courcoux | 6-2, 6-75, 7-10 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Julia Camblor | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.02.23 1. kolo | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Meitar - tvrdý | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.22 kvalifik. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Tamar Yaffe | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
02.10.22 finále | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.22 semifinále | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
30.09.22 štvrťfinále | vs. Maria Rivera Corado | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
29.09.22 2. kolo | vs. Sara Seivane Torres | 7-63, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
28.09.22 1. kolo | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
23.09.22 2. kolo | vs. Salma Ewing | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.22 1. kolo | vs. Erika Sandor-Zur | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Verginie Tchakarova | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.22 1. kolo | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
22.08.22 kvalifik. | vs. Marine Szostak | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Hili Kronzon - posledné zápasy
W15 Pretoria - tvrdý | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Cayline Le Grange | 6-2, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Johannesburg - tvrdý | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Isabella Weatherhead | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Nicole Dzenga | 1-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sajur - tvrdý | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Amandine Cazeaux | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Tal Zinn | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Noelly Longi Nsimba | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Netanya - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Yuval Keren | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Ofer Kivity | 3-6, 7-65, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 1-6, 2-4, - Hili Kronzon - skreč | detail zápasu | |
W15 Tel - tvrdý | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ofakim - tvrdý | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Haley Giavara | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.18 kvalifik. | vs. Koral Koldobski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
08.10.18 kvalifik. | vs. Darya Shvartsmann | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Lina Glushko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Elina Nepliy | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Alena Nikishina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kiryat Shmona - tvrdý | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Lina Glushko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.06.18 kvalifik. | vs. Adi Spiegelman | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Anastasiya Kostromitina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.06.18 kvalifik. | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Avital Kandelis | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Akko - tvrdý | ||||
30.04.18 kvalifik. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 2-6, 0-4, - Hili Kronzon - skreč | detail zápasu | |
Ramat Hasharon - tvrdý | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Neta Tamir | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Tali Krasnopolski | 7-65, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
05.12.16 2. kolo kval. | vs. Eva Siska | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Lee Ben-Or | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
23.05.16 kvalifik. | vs. Shir Azran | 0-6, 0-6 | detail zápasu |