Japonsko
02.08.93, 30 rokov
02.08.93, 30 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Japonsko
22.05.97, 26 rokov
22.05.97, 26 rokov
Michiru Furuya vs. Kanako Osafune - Vzájomné zápasy
01.09.19 | 1. kolo kval. | Michiru Furuya | Kanako Osafune | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W25 Kyoto | tvrdý I. |
04.09.17 | 1. kolo kval. | Michiru Furuya | Kanako Osafune | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Kyoto | tvrdý I. |
Michiru Furuya form & Kanako Osafune form
Michiru Furuya - posledné zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Hikaru Yoshikawa | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Nagomi Higashitani | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Ayaka Kanai | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Anri Nagata | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kawaguchi - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Natsuki Yoshimoto | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Shria Atturu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Seri Nayuki | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Karen Tsutsumi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Yuna Ohashi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.22 2. kolo kval. | vs. Rinon Okuwaki | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - tráva | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Rinko Matsuda | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Nanao - koberec | ||||
25.09.22 2. kolo kval. | vs. Natsumi Kawaguchi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Yokohama - tvrdý | ||||
03.03.20 1. kolo kval. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Olivia Gram | 6-4, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Eleonore Tchakarova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Nadia Ravita | 3-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Juliette Daries | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Chompoothip Jandakate | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Jaipet Anontaweesil | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Nadezda Khalturina | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Mingyang Liu | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Himari Sato | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Kanako Osafune | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Nanao - koberec | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Ayano Shimizu | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Kanako Osafune - posledné zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Hina Nishi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Yifan Sun | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Natsuho Arakawa | 3-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Vidula Amar | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Pawinee Ruamrak | 7-66, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Yosita Sriporn | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Lisa Mays | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Yilin Yan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Jane Haeusler | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Mia Horvit | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Elicia Kim | 0-6, 6-0, 10-4 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Kayo Nishimura | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Chisa Hosonuma | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Nanari Katsumi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.06.23 kvalifik. | vs. Yatawee Chimchum | 2-6, 6-4, 11-13 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Lunda Kumhom | 7-67, Lunda Kumhom - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Lunda Kumhom | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Tina Li | 3-6, 3-4, - Kanako Osafune - skreč | detail zápasu | |
W25 Karuizawa - tráva | ||||
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Shiori Kaneyama | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Yujin Ahn | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Fukui - tvrdý | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Ari Matsumoto | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Sakura Sudo | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Osaka - tvrdý | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Rinon Okuwaki | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kofu - tvrdý | ||||
28.03.23 2. kolo kval. | vs. Eri Hozumi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Shiori Kaneyama | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Natsumi Kawaguchi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kuching - tvrdý | ||||
28.02.23 kvalifik. | vs. Ayaka Ozeki | 2-6, 4-6 | detail zápasu |