ZÁPAS
25.03.18 | kvalifik. | Michika Ozeki | Binasa Beslagic | 6-2, 3-6, 6-3 | Canberra | antuka |
ŠTATISTIKY
Michika Ozeki | Binasa Beslagic | |
1. podanie % | 71/99 (72%) | 64/94 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 42/71 (59%) | 40/64 (63%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/28 (61%) | 11/30 (37%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 3/13 (23%) |
Vyhrané body z returnu | 43/94 (46%) | 40/99 (40%) |
Vyhrané body celkom | 102/193 (53%) | 91/193 (47%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Binasa Beslagic | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Michika Ozeki | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Binasa Beslagic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Michika Ozeki | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Binasa Beslagic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Michika Ozeki | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Binasa Beslagic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Michika Ozeki | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Binasa Beslagic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Michika Ozeki | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Michika Ozeki | 0-2 | |
Michika Ozeki | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-3 | Binasa Beslagic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Michika Ozeki | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Binasa Beslagic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Michika Ozeki | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-5 | Binasa Beslagic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
3-6 |
3 | ||
Michika Ozeki | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Michika Ozeki | 1-0 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Michika Ozeki | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Binasa Beslagic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Michika Ozeki | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Binasa Beslagic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Michika Ozeki | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Binasa Beslagic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Michika Ozeki | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Maced?nsko
22.09.93, 30 rokov
22.09.93, 30 rokov
Michika Ozeki vs. Binasa Beslagic - Vzájomné zápasy
25.03.18 | kvalifik. | Michika Ozeki | Binasa Beslagic | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Canberra | antuka |
17.03.18 | 1. kolo kval. | Michika Ozeki | Binasa Beslagic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Canberra | antuka |
Michika Ozeki form & Binasa Beslagic form
Michika Ozeki - posledné zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Maaya Rajeshwaran Revathi | 5-7, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Anjali Rathi | 6-74, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Anjali Rathi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Apurva Vemuri | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Sonal Patil | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Yubarani Banerjee | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Pehal Kharadkar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Humera Baharmus | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-3, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Malak El Allami | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Marie Vogt | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 6-2, 7-612 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Nagomi Higashitani | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Hiromi Abe | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Erika Sema | 6-0, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Taylah Preston | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Salakthip Ounmuang | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Britney Chiu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 0-6, 0-2, - Michika Ozeki - skreč | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Himari Sato | 6-71, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Yatawee Chimchum | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Binasa Beslagic - posledné zápasy
Biella - antuka | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Sara Gambogi | 0-6, 0-3, - Binasa Beslagic - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 7-65, 0-6, 0-2, - Binasa Beslagic - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Ema Vasic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Valeriia Sheikina | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Ema Vasic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Canberra - antuka | ||||
25.03.18 kvalifik. | vs. Michika Ozeki | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.18 2. kolo kval. | vs. Elizabeth James | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Canberra - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Michika Ozeki | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bendigo - tvrdý | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Alexandra Walters | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Cairns - tvrdý | ||||
09.10.17 1. kolo | vs. Masa Jovanovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Kirijana Petreski | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.17 kvalifik. | vs. Xiangruyi Ji | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Toowoomba - tvrdý | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Sarina Kang | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Alexandra Bozovic | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Penrith - tvrdý | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Beatrice Hetrel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Kelsey Lewis | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Alexandra Stevenson | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Chatchaya Sakchatchawan | 2-6, 0-1, - Binasa Beslagic - skreč | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Beatrice Gumulya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.05.17 kvalifik. | vs. Anna Ukolova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Lidya Yargovan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
01.05.17 2. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Grace-Vertha Primikyrlidis | 6-2, 6-0 | detail zápasu |