Taliansko
28.06.96, 27 rokov
28.06.96, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francesca Dell'Edera vs. Michele Alexandra Zmau - Vzájomné zápasy
01.12.14 | 1. kolo kval. | Michele Alexandra Zmau | Francesca Dell'Edera | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Francesca Dell'Edera form & Michele Alexandra Zmau form
Francesca Dell'Edera - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Alian Zack | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | Ena Kajevic - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Snehal Mane | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Ireni Lucia | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Aurora Urso | 4-6, 7-63, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Aminata Sall | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Helena Narmont | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Emily Di Giannantonio | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Shuqian Xu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Tahlia Kokkinis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.22 kvalifik. | vs. Giulia Tedesco | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.22 kvalifik. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Stella Beldiman | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bydgoszcz - antuka | ||||
16.08.22 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Buczynska | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Padova - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Pescara - antuka | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Michele Alexandra Zmau - posledné zápasy
Cairo - antuka | ||||
02.12.18 finále | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
01.12.18 semifinále | vs. Joanne Zuger | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.18 štvrťfinále | vs. Viktoriia Kalinina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
29.11.18 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.11.18 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Nules - antuka | ||||
24.11.18 semifinále | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.18 štvrťfinále | vs. Paula Arias Manjon | 6-3, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
22.11.18 2. kolo | vs. Irina Cantos Siemers | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.18 1. kolo | vs. Laia Conde Monfort | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Castellon - antuka | ||||
17.11.18 štvrťfinále | vs. Rebeka Masarova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.18 2. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.18 1. kolo | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
30.09.18 finále | vs. Charlotte Roemer | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.09.18 semifinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.09.18 štvrťfinále | vs. Dominique Karregat | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.09.18 2. kolo | vs. Hala Fouad | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.09.18 1. kolo | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-64, 4-6, 0-3, - Michele Alexandra Zmau - skreč | detail zápasu | |
19.09.18 1. kolo | vs. Anna Maria Procacci | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-1, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
20.06.18 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Vivian Heisen | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
Padova - antuka | ||||
13.06.18 1. kolo | vs. Anastasia Zarycka | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
Brescia - antuka | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Piter | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
27.04.18 štvrťfinále | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.04.18 2. kolo | vs. Nora Ayala Serra | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
25.04.18 1. kolo | vs. Fiona Codino | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Tunis - antuka | ||||
11.04.18 1. kolo | vs. Jessica Ho | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.18 kvalifik. | vs. Isabella Shinikova | 7-66, 6-3 | detail zápasu |