ZÁPAS
10.02.17 | štvrťfinále | Michaela Honcova | Tereza Prochazkova | 3-6, 6-3, 6-1 | Trnava | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Michaela Honcova | Tereza Prochazkova | |
1. podanie % | 70/88 (80%) | 44/69 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 41/70 (59%) | 26/44 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/18 (28%) | 6/25 (24%) |
Vyhrané break-bally | 7/12 (58%) | 5/8 (63%) |
Vyhrané body z returnu | 37/69 (54%) | 42/88 (48%) |
Vyhrané body celkom | 83/157 (53%) | 74/157 (47%) |
Dvojchyby | 5 | 3 |
Esá | 2 | 7 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Michaela Honcova vs. Tereza Prochazkova - Vzájomné zápasy
10.02.17 | štvrťfinále | Michaela Honcova | Tereza Prochazkova | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | Trnava | tvrdý I. |
Michaela Honcova form & Tereza Prochazkova form
Michaela Honcova - posledné zápasy
W15 Bratislava - antuka | ||||
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
27.08.20 1. kolo | vs. Chantal Skamlova | 6-4, 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
W15 Tampere - tvrdý I. | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Katriin Saar | 7-63, 4-6, 0-3, - Michaela Honcova - skreč | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Venla Ahti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Constance Sibille | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Sara Errani | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
08.06.19 1. kolo kval. | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Rome - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Alice Rame | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Anna Pribylova | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Pelham - antuka | ||||
10.04.19 kvalifik. | vs. Lorraine M. Guillermo | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Sesil Karatantcheva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 3-6, 14-12 | detail zápasu | |
W80 Palm - antuka | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Elitsa Kostova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.04.19 1. kolo | vs. Emily Fanning | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
12.02.19 kvalifik. | vs. Miriam Kolodziejova | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Caroline Werner | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Kristina Kucova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-75 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Joue Les - tvrdý I. | ||||
17.10.18 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.18 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Tianjin - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Podgorica - antuka | ||||
17.09.18 1. kolo | vs. Victoria Bosio | 6-4, 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
Zagreb - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Olga Doroshina | 1-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu |
Tereza Prochazkova - posledné zápasy
Prague - antuka | ||||
15.09.17 štvrťfinále | vs. Nastja Kolar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.17 2. kolo | vs. Gabriela Pantuckova | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
13.09.17 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
08.09.17 štvrťfinále | vs. Magali Kempen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.09.17 2. kolo | vs. Stephanie Wagner | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.09.17 1. kolo | vs. Natalia Vajdova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
03.09.17 finále | vs. Diana Sumova | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.09.17 štvrťfinále | vs. Vendula Zovincova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
02.09.17 semifinále | vs. Jana Jablonovska | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
31.08.17 2. kolo | vs. Katerina Vankova | 5-7, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.08.17 1. kolo | vs. Sonja Krtenova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Caslano - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo | vs. Camilla Scala | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Graz - antuka | ||||
15.08.17 1. kolo | vs. Gabriela Pantuckova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 7-67, 6-1 | detail zápasu | |
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Chantal Skamlova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Ani Mijacika | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Pia Konig | 6-1, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
Darmstadt - antuka | ||||
03.07.17 kvalifik. | vs. Sabina Machalova | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 7-61, 6-76, 6-2 | detail zápasu | |
Tarvisio - antuka | ||||
28.06.17 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.17 1. kolo | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 6-3, 4-2, Eleni Daniilidou - skreč | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. Katharina Gerlach | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
14.06.17 2. kolo | vs. Vendula Zovincova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.17 1. kolo | vs. Klara Hajkova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Stare Splavy - antuka | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Johana Markova | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.06.17 kvalifik. | vs. Jade Suvrijn | 6-74, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Dijon - tvrdý I. | ||||
03.04.17 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.04.17 kvalifik. | vs. Alessia Piran | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Stepanka Skacelova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.17 kvalifik. | vs. Clothilde De Bernardi | 3-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu |