ZÁPAS
31.10.17 | 1. kolo | Michaela Honcova | Risa Ozaki | 6-4, 4-6, 6-2 | Toronto | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Michaela Honcova | Risa Ozaki | |
1. podanie % | 55/80 (69%) | 60/83 (72%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/55 (44%) | 28/60 (47%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/25 (44%) | 6/23 (26%) |
Vyhrané break-bally | 10/19 (53%) | 8/12 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 49/83 (59%) | 45/80 (56%) |
Vyhrané body celkom | 84/163 (52%) | 79/163 (48%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Michaela Honcova vs. Risa Ozaki - Vzájomné zápasy
31.10.17 | 1. kolo | Michaela Honcova | Risa Ozaki | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | Toronto | tvrdý I. |
Michaela Honcova form & Risa Ozaki form
Michaela Honcova - posledné zápasy
W15 Bratislava - antuka | ||||
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
27.08.20 1. kolo | vs. Chantal Skamlova | 6-4, 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
W15 Tampere - tvrdý I. | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Katriin Saar | 7-63, 4-6, 0-3, - Michaela Honcova - skreč | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Venla Ahti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Constance Sibille | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Sara Errani | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
08.06.19 1. kolo kval. | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Rome - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Alice Rame | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Anna Pribylova | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Pelham - antuka | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Sesil Karatantcheva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.04.19 kvalifik. | vs. Lorraine M. Guillermo | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 3-6, 14-12 | detail zápasu | |
W80 Palm - antuka | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Elitsa Kostova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.04.19 1. kolo | vs. Emily Fanning | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
12.02.19 kvalifik. | vs. Miriam Kolodziejova | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Caroline Werner | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Kristina Kucova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-75 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Joue Les - tvrdý I. | ||||
17.10.18 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.18 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Tianjin - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Podgorica - antuka | ||||
17.09.18 1. kolo | vs. Victoria Bosio | 6-4, 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
Zagreb - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Olga Doroshina | 1-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu |
Risa Ozaki - posledné zápasy
W25 Yokohama - tvrdý | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
09.01.20 2. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.20 1. kolo | vs. Kwan Yau Ng | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
01.01.20 1. kolo | vs. Xiaodi You | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Taipei - koberec | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Jennifer Elie | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Alicia Smith | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bendigo - tvrdý | ||||
23.10.19 2. kolo | vs. Maddison Inglis | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Toowoomba - tvrdý | ||||
07.10.19 1. kolo | vs. Alison Bai | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Brisbane - tvrdý | ||||
02.10.19 2. kolo | vs. Asia Muhammad | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Haruka Kaji | 4-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Darwin - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
14.09.19 1. kolo kval. | vs. Xinyun Han | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hiroshima - tvrdý | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Su-Wei Hsieh | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Jinan - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Tsukuba - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Carol Zhao | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Granby - tvrdý | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Yuuki Tanaka | 6-2, 4-6, 1-2, - Risa Ozaki - skreč | detail zápasu | |
W25 Gatineau - tvrdý | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Carol Zhao | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Honolulu - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Kayla Day | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Kelly Chen | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
23.06.19 finále | vs. Arianne Hartono | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
22.06.19 semifinále | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.06.19 štvrťfinále | vs. Nudnida Luangnam | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
20.06.19 2. kolo | vs. Beatrice Gumulya | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Janice Tjen | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Magali Kempen | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Watsachol Sawatdee | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W60 Kurume - koberec | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Miharu Imanishi | 3-6, 1-6 | detail zápasu |