ZÁPAS
10.07.17 | 1. kolo kval. | Michaela Honcova | Margot Yerolymos | 6-73, 6-3, 7-62 | Contrexeville | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Michaela Honcova vs. Margot Yerolymos - Vzájomné zápasy
25.02.19 | 1. kolo kval. | Margot Yerolymos | Michaela Honcova | 2-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | W25 Macon | tvrdý I. |
10.07.17 | 1. kolo kval. | Michaela Honcova | Margot Yerolymos | 6-73, 6-3, 7-62 | detail zápasu | Contrexeville | antuka |
15.09.14 | semifinále | Michaela Honcova | Margot Yerolymos | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Petange | tvrdý I. |
Michaela Honcova form & Margot Yerolymos form
Michaela Honcova - posledné zápasy
W15 Bratislava - antuka | ||||
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
27.08.20 1. kolo | vs. Chantal Skamlova | 6-4, 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
W15 Tampere - tvrdý I. | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Katriin Saar | 7-63, 4-6, 0-3, - Michaela Honcova - skreč | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Venla Ahti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Constance Sibille | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Sara Errani | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
08.06.19 1. kolo kval. | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Rome - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Alice Rame | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Anna Pribylova | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Pelham - antuka | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Sesil Karatantcheva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.04.19 kvalifik. | vs. Lorraine M. Guillermo | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 3-6, 14-12 | detail zápasu | |
W80 Palm - antuka | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Elitsa Kostova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.04.19 1. kolo | vs. Emily Fanning | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
12.02.19 kvalifik. | vs. Miriam Kolodziejova | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Caroline Werner | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Kristina Kucova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-75 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Joue Les - tvrdý I. | ||||
17.10.18 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.18 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Tianjin - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Podgorica - antuka | ||||
17.09.18 1. kolo | vs. Victoria Bosio | 6-4, 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
Zagreb - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Olga Doroshina | 1-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu |
Margot Yerolymos - posledné zápasy
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 7-66, 4-10 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.22 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.22 kvalifik. | vs. Jenny Lim | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Amira Ben Aissa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Reims - tvrdý I. | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Celine Naef | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Mirra Andreeva | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
16.06.22 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Astra Sharma | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
22.04.22 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 2-6, - Margot Yerolymos - skreč | detail zápasu | |
20.04.22 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Oeiras - antuka | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Katharina Gerlach | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.04.22 1. kolo | vs. Emily Seibold | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W80 Oeiras - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 0-6, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Le - antuka | ||||
21.03.22 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 2-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Leandra Nizetic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
26.02.22 semifinále | vs. Vitalia Diatchenko | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
25.02.22 štvrťfinále | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
24.02.22 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
22.02.22 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-1, - Margot Yerolymos - skreč | detail zápasu | |
W25 Les - tvrdý | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.07.21 1. kolo | vs. Clarisse Aussert | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
15.07.21 2. kolo | vs. Arianne Hartono | 2-6, 3-6 | detail zápasu |