Michaela Boev vs. Astrid Wanja Brune Olsen

Michaela Boev vs. Astrid Wanja Brune Olsen - Lund - porovnanie

ZÁPAS

26.06.17kvalifik.Michaela Boev Astrid Wanja Brune Olsen 4-6, 6-4, 6-3 Sweden Lund antuka

ŠTATISTIKY

6-3

Michaela Boev
Belgicko
04.07.91, 27 rokov




898
14
43 789 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nórsko
23.06.99, 19 rokov







Astrid Wanja Brune Olsen
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Michaela Boev vs. Astrid Wanja Brune Olsen - Vzájomné zápasy

26.06.17kvalifik.Michaela BoevAstrid Wanja Brune Olsen4-6, 6-4, 6-3 detail zápasuSweden Lund antuka

Michaela Boev - posledné zápasy

Belgium Brussels - antuka
18.07.18
1. kolo
vs. Eliessa Vanlangendonck7-5, 2-6, 5-7 prehradetail zápasu
Belgium Knokke - antuka
11.07.18
2. kolo
vs. Mirjam Bjorklund2-6, 2-6 prehradetail zápasu
10.07.18
1. kolo
vs. Vicky Van De Peer6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
29.03.18
2. kolo
vs. Stefania Rubini6-2, 3-6, 4-6 prehradetail zápasu
27.03.18
1. kolo
vs. Gabriela Duca7-63, 6-2 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
20.03.18
1. kolo
vs. Luniuska Delgado6-1, 5-7, 3-6 prehradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
13.03.18
1. kolo
vs. Francesca Jones3-6, 0-6 prehradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
06.03.18
1. kolo
vs. Kariann Pierre-Louis6-2, 4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
01.03.18
2. kolo
vs. Kariann Pierre-Louis0-6, 2-6 prehradetail zápasu
26.02.18
1. kolo
vs. Elena-Teodora Cadar2-6, 7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
23.11.17
2. kolo
vs. Alexandra Perper6-2, 6-72, 6-76 prehradetail zápasu
22.11.17
1. kolo
vs. Karola Patricia Bejenaru7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
16.11.17
2. kolo
vs. Alexandra Perper3-6, 4-6 prehradetail zápasu
14.11.17
1. kolo
vs. Afroditi Tzanopoulou6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
09.11.17
2. kolo
vs. Ylena In-Albon2-6, 4-6 prehradetail zápasu
07.11.17
1. kolo
vs. Mana Ayukawa6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
31.10.17
1. kolo
vs. Laura Schaeder3-6, 0-6 prehradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
26.10.17
2. kolo
vs. Martina Colmegna2-6, 3-6 prehradetail zápasu
25.10.17
1. kolo
vs. Valeria Nikolaev6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Bulgaria Sozopol - tvrdý
05.10.17
2. kolo
vs. Rio Kitagawa6-75, 3-6 prehradetail zápasu
03.10.17
1. kolo
vs. Lia Karatancheva6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Bulgaria Varna - antuka
21.09.17
štvrťfinále
vs. Miriam Bianca Bulgaru3-6, 3-6 prehradetail zápasu
20.09.17
2. kolo
vs. Maia Lumsden6-2, 6-1 výhradetail zápasu
18.09.17
1. kolo
vs. Ilay Yoruk6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Belgium Middelkerke - antuka
01.09.17
2. kolo
vs. Julyette Steur0-6, 1-6 prehradetail zápasu
29.08.17
1. kolo
vs. Catherine Chantraine6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Belgium Wanfercee Baulet - antuka
22.08.17
1. kolo
vs. Stephanie Wagner3-6, 0-3, - Michaela Boev - skrečprehradetail zápasu
Belgium Brussels - antuka
20.07.17
2. kolo
vs. Deborah Kerfs6-0, 5-7, 3-6 prehradetail zápasu
18.07.17
1. kolo
vs. Chelsea Vanhoutte6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Belgium Knokke - antuka
10.07.17
1. kolo
vs. Catherine Chantraine4-6, 3-6 prehradetail zápasu

Astrid Wanja Brune Olsen - posledné zápasy

Austria Vienna - antuka
16.07.18
1. kolo
vs. Lenka Jurikova1-6, 0-6 prehradetail zápasu
Holland Amstelveen - antuka
12.07.18
2. kolo
vs. Ida Jarlskog2-6, 3-6 prehradetail zápasu
11.07.18
1. kolo
vs. Kelia Le Bihan7-5, 7-5 výhradetail zápasu
09.07.18
2. kolo kval.
vs. Cassandre Thebault7-5, 6-1 výhradetail zápasu
09.07.18
kvalifik.
vs. Nynke Hamburg6-0, 6-2 výhradetail zápasu
08.07.18
1. kolo kval.
vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Holland Den Haag - antuka
02.07.18
kvalifik.
vs. Maelys Bougrat3-6, 6-0, 4-6 prehradetail zápasu
01.07.18
1. kolo kval.
vs. Pamela Wu6-2, 6-1 výhradetail zápasu
01.07.18
2. kolo kval.
vs. Anna Ukolova6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Sweden Bastad - antuka
24.06.18
1. kolo kval.
vs. Malene Helgo4-6, 0-6 prehradetail zápasu
Sweden Karlskrona - antuka
07.05.18
kvalifik.
vs. Louise Brunskog7-63, 4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
11.03.18
2. kolo kval.
vs. Kamonwan Buayam4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
04.03.18
2. kolo kval.
vs. Nadja Gilchrist2-6, 2-6 prehradetail zápasu
United Kingdom Wimbledon (juniors) - tráva
08.07.17
1. kolo
vs. Hailey Baptiste1-6, 6-2, 4-6 prehradetail zápasu
Sweden Lund - antuka
26.06.17
kvalifik.
vs. Michaela Boev6-4, 4-6, 3-6 prehradetail zápasu
26.06.17
1. kolo kval.
vs. Yoanna Belokonska6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Sweden Ystad - antuka
21.06.17
2. kolo
vs. Laura Schaeder6-73, 1-6 prehradetail zápasu
19.06.17
1. kolo
vs. Karen Barritza6-4, 3-6, 7-63 výhradetail zápasu
19.06.17
1. kolo kval.
vs. Julia Keranovic6-2, 6-2 výhradetail zápasu
19.06.17
kvalifik.
vs. Katerina Filip6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Sweden Bastad - antuka
15.05.17
1. kolo
vs. Georgia Brescia3-6, 4-6 prehradetail zápasu
15.05.17
1. kolo kval.
vs. Rebecca Ehn6-2, 6-3 výhradetail zápasu
15.05.17
kvalifik.
vs. Anastasia Pribylova6-1, 1-6, 7-5 výhradetail zápasu
Lithuania Fed Cup - tvrdý I.
21.04.17
Rubber 1
vs. Kaja Juvan6-4, 6-75, 6-3 výhradetail zápasu
Spain Palmanova - antuka
01.03.17
2. kolo
vs. Snehadevi S Reddy2-6, 3-6 prehradetail zápasu
28.02.17
1. kolo
vs. Ylena In-Albon1-6, 7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Spain Palmanova - antuka
21.02.17
1. kolo
vs. Julia Payola2-6, 6-4, 0-6 prehradetail zápasu
20.02.17
2. kolo kval.
vs. Lisa Ponomar7-5, 1-6, 6-3 výhradetail zápasu
20.02.17
kvalifik.
vs. Maria Jose Luque Moreno7-5, 6-0 výhradetail zápasu
20.02.17
1. kolo kval.
vs. Selina Atay6-0, 6-0 výhradetail zápasu
<