ZÁPAS
28.09.15 | kvalifik. | Meritxell Perera Ros | Angela Fita Boluda | 7-5, 6-4 | Vall De | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Meritxell Perera Ros vs. Angela Fita Boluda - Vzájomné zápasy
28.09.15 | kvalifik. | Meritxell Perera Ros | Angela Fita Boluda | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Vall De | antuka |
Meritxell Perera Ros form & Angela Fita Boluda form
Meritxell Perera Ros - posledné zápasy
Telde - antuka | ||||
03.10.18 2. kolo | vs. Carlota Molina Megias | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
01.10.18 1. kolo | vs. Maria Andrienko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Las Palmas - antuka | ||||
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Las Palmas - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
19.07.18 2. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.18 1. kolo | vs. Justine Pysson | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Getxo - antuka | ||||
08.07.18 kvalifik. | vs. Paula Ormaechea | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Ines Moreno Itza | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Itxaso Blanco Fernandez De Leceta | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.06.18 kvalifik. | vs. Seone Mendez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Alba Escalona Perny | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Mia Eklund | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Tanit Lopez Lopez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.18 kvalifik. | vs. Jessica Ho | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
31.05.18 2. kolo | vs. Pia Cuk | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.18 1. kolo | vs. Nora Niedmers | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Les Franqueses - tvrdý | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.18 kvalifik. | vs. Clemence Fayol | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Aina Domingo Bernabeu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Estrella Cabeza-Candela | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monzon - tvrdý | ||||
06.05.18 kvalifik. | vs. Andrea Martinez | 3-6, 6-2, 6-71 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Lou Adler | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
19.04.18 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.04.18 1. kolo | vs. Shaline-Doreen Pipa | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.03.18 1. kolo | vs. Fiona Codino | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
22.03.18 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
22.03.18 2. kolo | vs. Montserrat Gonzalez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
28.02.18 1. kolo | vs. Elizabeth Halbauer | 0-6, 0-6 | detail zápasu |
Angela Fita Boluda - posledné zápasy
W35 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 finále | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - skreč | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
16.01.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
11.11.23 finále | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
10.11.23 semifinále | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 štvrťfinále | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - skreč | detail zápasu |