ZÁPAS
07.08.17 | 1. kolo | Merel Hoedt | Nicole Nadel | 3-6, 6-1, 6-0 | Mragowo | antuka |
ŠTATISTIKY
Merel Hoedt | Nicole Nadel | |
1. podanie % | 43/67 (64%) | 35/71 (49%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/43 (72%) | 19/35 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/24 (25%) | 7/36 (19%) |
Vyhrané break-bally | 9/14 (64%) | 5/9 (56%) |
Vyhrané body z returnu | 45/71 (63%) | 30/67 (45%) |
Vyhrané body celkom | 82/138 (59%) | 56/138 (41%) |
Dvojchyby | 13 | 9 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Merel Hoedt vs. Nicole Nadel - Vzájomné zápasy
07.08.17 | 1. kolo | Merel Hoedt | Nicole Nadel | 3-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | Mragowo | antuka |
Merel Hoedt form & Nicole Nadel form
Merel Hoedt - posledné zápasy
W15 Le - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Enola Chiesa | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Lulu Sun | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Iulia Bucea | 6-76, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Johanne Svendsen | 6-1, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Liz Badde | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Mia Pohankova | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Kate Mansfield | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Lian Tran | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu |
Nicole Nadel - posledné zápasy
W60 Meitar - tvrdý | ||||
16.11.22 2. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.22 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Sohyun Park | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.22 kvalifik. | vs. Ofer Kivity | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.10.22 semifinále | vs. Anastasiia Gureva | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.22 štvrťfinále | vs. Vivian Yang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Zijun Jiang | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Nicole Teodosescu | 7-610, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Aysegul Mert | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
01.08.22 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Charlotte Russell | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.22 kvalifik. | vs. Adva Dabah | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Nikita Liebkind | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
16.06.22 2. kolo | vs. Maria Timofeeva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.06.22 1. kolo | vs. Jasmine Conway | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Netanya - tvrdý | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
20.05.22 štvrťfinále | vs. Nicole Khirin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.05.22 2. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Zlata Yankovskaya | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
09.05.22 kvalifik. | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Paulina Jurkowska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
02.05.22 kvalifik. | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Lucy Webber | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.03.22 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.03.22 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
01.03.22 kvalifik. | vs. Tamari Gagoshidze | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Eva Gartseva | 2-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu |