Rusko
12.05.97, 26 rokov
12.05.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Arina Kuznetsova vs. Merel Hoedt - Vzájomné zápasy
25.10.18 | 2. kolo | Merel Hoedt | Arina Kuznetsova | 6-1, Merel Hoedt - skreč | detail zápasu | Monastir | tvrdý |
Arina Kuznetsova form & Merel Hoedt form
Arina Kuznetsova - posledné zápasy
Monastir - tvrdý | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 1-6, - Arina Kuznetsova - skreč | detail zápasu | |
23.10.18 1. kolo | vs. Angelina Graovac | 6-2, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Justine Bryson | 2-5, - Arina Kuznetsova - skreč | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
09.10.18 kvalifik. | vs. Kelia Le Bihan | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.18 1. kolo kval. | vs. Zaklin Bokan | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Sabina Shaydullina | 0-3, - Arina Kuznetsova - skreč | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
28.07.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Nefedova (1997) | 6-4, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.04.18 kvalifik. | vs. Nathalie Johansson | 6-1, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunis - antuka | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Draginja Vukovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Rania Azziz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
20.04.15 1. kolo kval. | vs. Antonela Susak | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
09.03.15 2. kolo kval. | vs. Andreia Beberechi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
10.11.14 kvalifik. | vs. Michele Erkens | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.11.14 1. kolo kval. | vs. Annelyi Pokras | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
24.03.14 2. kolo kval. | vs. Nora Niedmers | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.03.14 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | Ena Kajevic - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
17.03.14 1. kolo kval. | vs. Lauren Harrington | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
10.03.14 1. kolo kval. | vs. Tsvetanka Trifonova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.12.13 1. kolo kval. | vs. Ivanka Karamalak | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
16.12.13 kvalifik. | vs. Camille Cheli | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.12.13 1. kolo kval. | vs. Natalia Zorgovska | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Pelham - antuka | ||||
08.04.13 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kharchenko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Jackson - antuka | ||||
01.04.13 1. kolo kval. | vs. Miriam Ruth Lane | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - antuka | ||||
27.08.12 kvalifik. | vs. Margarita Shmeleva | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Merel Hoedt - posledné zápasy
W15 Le - antuka | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Enola Chiesa | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Lulu Sun | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Iulia Bucea | 6-76, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Johanne Svendsen | 6-1, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Liz Badde | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Mia Pohankova | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Kate Mansfield | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Lian Tran | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu |