ZÁPAS
28.10.19 | 1. kolo kval. | Meiqi Guo | Su Jeong Jang | 0-6, 6-2, 10-3 | W60 Liuzhou | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Meiqi Guo | Su Jeong Jang | |
1. podanie % | 34/58 (59%) | 36/50 (72%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/34 (71%) | 22/36 (61%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/24 (29%) | 5/14 (36%) |
Vyhrané break-bally | 3/4 (75%) | 4/9 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 23/50 (46%) | 27/58 (47%) |
Vyhrané body celkom | 54/108 (50%) | 54/108 (50%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Su Jeong Jang | |
0-0, 0-15 | ||
Meiqi Guo | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Su Jeong Jang | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-A | ||
Meiqi Guo | 0-3 | |
0-0, 0-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-4 | Su Jeong Jang | |
0-0 | ||
Meiqi Guo | 0-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-6 |
2 | ||
0-0 | Su Jeong Jang | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Meiqi Guo | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Su Jeong Jang | |
0-0 | ||
Meiqi Guo | 2-1 | |
2-2 | Su Jeong Jang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Meiqi Guo | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Su Jeong Jang | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Meiqi Guo | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Su Jeong Jang | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 7-2, 8-2 | ||
10-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Meiqi Guo vs. Su Jeong Jang - Vzájomné zápasy
28.10.19 | 1. kolo kval. | Meiqi Guo | Su Jeong Jang | 0-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | W60 Liuzhou | tvrdý |
14.10.19 | kvalifik. | Meiqi Guo | Su Jeong Jang | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W100 Suzhou | tvrdý |
Meiqi Guo form & Su Jeong Jang form
Meiqi Guo - posledné zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Fang Ying Xun | 6-3, 4-6, 0-1, - Meiqi Guo - skreč | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 7-5, 3-1, Xichen Zhao - skreč | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Hayu Kinoshita | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Anri Nagata | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Saki Imamura | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Shiyu Ye | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 6-0, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Jin Zhang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Carol Zhao | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Yuxuan Luo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Ke Ren | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Ying Zhang | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Hayu Kinoshita | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Sijia Wei | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Xin Tong Wang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Xichen Zhao | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Naiman - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Xiaodi You | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Yanni Liu | 1-0, Yanni Liu - skreč | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Na Dong | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |
Su Jeong Jang - posledné zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Lulu Sun | 1-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Noma Akugue Noha | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Yue Yuan | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Aoi Ito | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Destanee Aiava | 3-6, 7-65, 6-77 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Taylah Preston | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Emina Bektas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Sofia Kenin | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Mai Hontama | 5-7, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Carol Zhao | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Havlickova | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Madison Brengle | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.08.23 štvrťfinále | vs. Renata Zarazua | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Allie Kiick | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Alana Smith | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Rebecca Peterson | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
06.07.23 3. kolo | vs. Cristina Dinu | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Natalia Siedliska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Coco Vandeweghe | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Gaiba - tráva | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Alize Cornet | 1-6, 5-7 | detail zápasu |