ZÁPAS
02.07.19 | kvalifik. | Meiqi Guo | Risa Ushijima | 2-6, 6-4, 10-6 | W25 Tianjin | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Meiqi Guo | Risa Ushijima | |
1. podanie % | 38/61 (62%) | 53/69 (77%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/38 (55%) | 27/53 (51%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/23 (30%) | 6/16 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 6/11 (55%) |
Vyhrané body z returnu | 36/69 (52%) | 33/61 (54%) |
Vyhrané body celkom | 64/130 (49%) | 66/130 (51%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Risa Ushijima | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Meiqi Guo | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Risa Ushijima | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Meiqi Guo | 2-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
2-2 | Risa Ushijima | |
0-0 | ||
Meiqi Guo | 2-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
2-4 | Risa Ushijima | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Meiqi Guo | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 40-A[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Risa Ushijima | |
0-0 | ||
Meiqi Guo | 0-1 | |
0-0, 15-0 | ||
1-1 | Risa Ushijima | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40 | ||
Meiqi Guo | 1-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Risa Ushijima | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Meiqi Guo | 2-3 | |
0-0, 15-15 | ||
3-3 | Risa Ushijima | |
0-0, 15-0 | ||
Meiqi Guo | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Risa Ushijima | |
0-0 | ||
Meiqi Guo | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Risa Ushijima | |
0-0 | ||
10-6 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Meiqi Guo vs. Risa Ushijima - Vzájomné zápasy
02.07.19 | kvalifik. | Meiqi Guo | Risa Ushijima | 2-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | W25 Tianjin | tvrdý |
Meiqi Guo form & Risa Ushijima form
Meiqi Guo - posledné zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Fang Ying Xun | 6-3, 4-6, 0-1, - Meiqi Guo - skreč | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 7-5, 3-1, Xichen Zhao - skreč | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Hayu Kinoshita | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Anri Nagata | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Saki Imamura | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Shiyu Ye | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 6-0, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Jin Zhang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Carol Zhao | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Yuxuan Luo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Ke Ren | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Ying Zhang | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Hayu Kinoshita | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Sijia Wei | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Xin Tong Wang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Xichen Zhao | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Naiman - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Xiaodi You | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Yanni Liu | 1-0, Yanni Liu - skreč | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Na Dong | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |
Risa Ushijima - posledné zápasy
W25 Tokyo - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Johanne Svendsen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Mai Kandori | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Mua Shigeta | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Karuizawa - tráva | ||||
25.05.23 1. kolo | vs. Johanne Svendsen | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
24.05.23 kvalifik. | vs. Anri Nagata | 6-2, 6-74, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Osaka - tvrdý | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Chihiro Takayama | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Hikari Yamamoto | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Aoi Ito | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Jakarta - tvrdý | ||||
18.03.23 semifinále | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.03.23 štvrťfinále | vs. I-Hsuan Cho | 3-6, 6-2, 2-1, I-Hsuan Cho - skreč | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Chihiro Takayama | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Kyoto - tvrdý I. | ||||
19.12.22 1. kolo kval. | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.12.22 kvalifik. | vs. Michika Ozeki | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Tokyo - tvrdý I. | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Misaki Doi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 3-2, Mana Ayukawa - skreč | detail zápasu | |
14.11.22 kvalifik. | vs. Nana Kawagishi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.22 kvalifik. | vs. Soha Sadiq | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.22 kvalifik. | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
09.09.22 štvrťfinále | vs. Yujin Ahn | 2-6, - Risa Ushijima - skreč | detail zápasu | |
08.09.22 2. kolo | vs. Yeong Won Jeong | 6-3, 6-3 | detail zápasu |