INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lucrezia Stefanini vs. Meiling Wang - Vzájomné zápasy
15.04.23 | semifinále | Lucrezia Stefanini | Meiling Wang | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W25 Sharm | tvrdý |
29.03.17 | 1. kolo | Meiling Wang | Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Lucrezia Stefanini form & Meiling Wang form
Lucrezia Stefanini - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 5-0, Erika Andreeva - skreč | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Kali Supova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
04.02.24 kvalifik. | vs. Emiliana Arango | 7-62, 4-6, - Lucrezia Stefanini - skreč | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Alycia Parks | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Ella Seidel | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Clara Burel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Fiona Ferro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Na-Lae Han | 4-6, 7-5, 6-74 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
03.09.23 finále | vs. Chloe Paquet | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Conny Perrin | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
01.09.23 štvrťfinále | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-0, 4-1, Amandine Hesse - skreč | detail zápasu |
Meiling Wang - posledné zápasy
W25 Qian - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Jing-Jing Lu | 2-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Laura Siegemund | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Jana Kolodynska | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Xinyu Jiang | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Natasha Sengphrachanh | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Tianmi Mi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Wushuang Zheng | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Yajing Cao | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
17.06.23 semifinále | vs. Yidi Yang | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.06.23 štvrťfinále | vs. Zi Ye Zhang | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Shuo Feng | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Yizhen Zheng | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Luzhou - tvrdý | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Jiaqi Huang | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Na Dong | 6-75, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Lavinia Tanasie | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Jana Stojanova | 1-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 3-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Iva Sepa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
07.05.23 finále | vs. Ziva Falkner | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
06.05.23 semifinále | vs. Maja Radenkovic | 6-78, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
05.05.23 štvrťfinále | vs. Matilde Mariani | 5-7, 6-1, 6-2 | detail zápasu |