ZÁPAS
24.02.16 | 1. kolo | Mayya Katsitadze | Kamila Kerimbayeva | 6-1, 6-1 | Moscow | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Mayya Katsitadze | Kamila Kerimbayeva | |
1. podanie % | 13/37 (35%) | 22/45 (49%) |
Vyhrané body z 1.podania | 13/13 (100%) | 8/22 (36%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/24 (54%) | 8/23 (35%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 29/45 (64%) | 11/37 (30%) |
Vyhrané body celkom | 55/82 (67%) | 27/82 (33%) |
Dvojchyby | 3 | 6 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Mayya Katsitadze vs. Kamila Kerimbayeva - Vzájomné zápasy
24.02.16 | 1. kolo | Mayya Katsitadze | Kamila Kerimbayeva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Moscow | tvrdý I. |
Mayya Katsitadze form & Kamila Kerimbayeva form
Mayya Katsitadze - posledné zápasy
Moscow - tvrdý I. | ||||
25.02.16 2. kolo | vs. Natela Dzalamidze | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.16 1. kolo | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
El Kantaoui - tvrdý | ||||
16.11.15 1. kolo | vs. Julia Lohoff | 1-6, 1-3, - Mayya Katsitadze - skreč | detail zápasu | |
El Kantaoui - tvrdý | ||||
09.11.15 2. kolo | vs. Amira Ben Aissa | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.15 1. kolo | vs. Linnea Malmqvist | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.15 1. kolo kval. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
19.10.15 1. kolo | vs. Milica Cubranovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
07.09.15 1. kolo | vs. Sara Gimenez | 6-3, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
31.08.15 1. kolo | vs. Seven Oral | 6-74, 7-5, 6-72 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
03.08.15 1. kolo kval. | vs. Ksenia Stashenkova | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
25.05.15 1. kolo kval. | vs. Anna Kalinskaya | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Karshi - tvrdý | ||||
06.04.15 1. kolo | vs. Ksenia Lykina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
El Kantaoui - tvrdý | ||||
23.03.15 2. kolo | vs. Justyna Jegiolka | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.03.15 1. kolo | vs. Charlotte Roemer | 6-74, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Saint Petersburg - tvrdý I. | ||||
23.02.15 1. kolo | vs. Akgul Amanmuradova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
16.02.15 1. kolo | vs. Polina Vinogradova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.12.14 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Ankara - tvrdý I. | ||||
15.12.14 1. kolo kval. | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.12.14 kvalifik. | vs. Valentyna Ivakhnenko | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.12.14 2. kolo kval. | vs. Amy Bowtell | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
10.11.14 2. kolo | vs. Ilona Kremen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.14 1. kolo | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-4, 1-0, Valeriya Pogrebnyak - skreč | detail zápasu | |
Phuket - tvrdý I. | ||||
27.10.14 1. kolo | vs. Chatchaya Sakchatchawan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.14 2. kolo | vs. Barbora Stefkova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Phuket - tvrdý I. | ||||
20.10.14 1. kolo | vs. Anastasia Pivovarova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bangkok - tvrdý | ||||
13.10.14 kvalifik. | vs. Deniz Khazaniuk | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.14 1. kolo kval. | vs. Mandy Wagemaker | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Bangkok - tvrdý | ||||
06.10.14 kvalifik. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-78, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.10.14 1. kolo | vs. Sandra Zaniewska | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
06.10.14 1. kolo kval. | vs. Areeporn Wanichayapanich | 2-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu |
Kamila Kerimbayeva - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.20 1. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Melody Hefti | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.02.20 kvalifik. | vs. Tina Cvetkovic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 5-7, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Beyda Baykal | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Sveva Mazzari | 5-7, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.20 kvalifik. | vs. Sveva Mazzari | 6-2, 3-6, 2-7, - Kamila Kerimbayeva - skreč | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.20 kvalifik. | vs. Valentina Losciale | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Nikita Uberoi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Isabella Nunez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.01.20 kvalifik. | vs. Engy Abouelseoud | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.01.20 kvalifik. | vs. Kerstin Peckl | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Mariam Samy | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Cindy Burger | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Clarissa Gai | 0-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Aleksandra Pitak | 7-65, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 7-63, 10-8 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Viktoria Kurz | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Demi Tran | 6-0, 6-76, 6-10 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-0, 6-4 | detail zápasu |