ZÁPAS
03.11.19 | 1. kolo kval. | Mayya Gorbunova | Gaia Squarcialupi | 3-6, 6-2, 10-6 | W15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Rusko
24.05.01, 22 rokov
24.05.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Mayya Gorbunova vs. Gaia Squarcialupi - Vzájomné zápasy
03.11.19 | 1. kolo kval. | Mayya Gorbunova | Gaia Squarcialupi | 3-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Mayya Gorbunova form & Gaia Squarcialupi form
Mayya Gorbunova - posledné zápasy
W15 Moscow - antuka | ||||
20.07.21 kvalifik. | vs. Dana Shakirova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.07.21 1. kolo kval. | vs. Daria Artemyeva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Liepaja - tvrdý I. | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Anna Parkhomenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Ema Vasic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.11.19 kvalifik. | vs. Maria Toma | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.19 kvalifik. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 3-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
13.10.19 kvalifik. | vs. Nonna Kurginyan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Anita Wagner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-67, 6-1 | detail zápasu |
Gaia Squarcialupi - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Margherita Marcon | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 4-6, 7-69, 2-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Farah Fernandez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.12.23 kvalifik. | vs. Shana Martin Mao | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Marion Viertler | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Mirjana Jovanovic | 2-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Monika Wojcik | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Defne Aslanbas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-0, 2-1, Dia Evtimova - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Manca Pislak | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Anna Lena Ebster | 6-4, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Jana Bozinovska | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-74, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Laia Petretic | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Victoria Kan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 6-4, 6-4 | detail zápasu |