ZÁPAS
21.11.19 | 2. kolo | Maya Pitts | Yarden Akler | 6-1, 6-4 | W15 Cancun | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Maya Pitts | Yarden Akler | |
1. podanie % | 50/71 (70%) | 26/49 (53%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/50 (62%) | 9/26 (35%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/21 (38%) | 8/23 (35%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 32/49 (65%) | 32/71 (45%) |
Vyhrané body celkom | 71/120 (59%) | 49/120 (41%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Yarden Akler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maya Pitts | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Yarden Akler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Maya Pitts | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Yarden Akler | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Maya Pitts | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Yarden Akler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Maya Pitts | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Yarden Akler | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Maya Pitts | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Yarden Akler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Maya Pitts | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40 | ||
2-3 | Yarden Akler | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Maya Pitts | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Yarden Akler | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Maya Pitts | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Yarden Akler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
USA
01.02.03, 21 rokov
01.02.03, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
22.04.99, 24 rokov
22.04.99, 24 rokov
Maya Pitts vs. Yarden Akler - Vzájomné zápasy
21.11.19 | 2. kolo | Maya Pitts | Yarden Akler | 6-1, 6-4 | detail zápasu | W15 Cancun | tvrdý |
Maya Pitts form & Yarden Akler form
Maya Pitts - posledné zápasy
W15 Cancun - tvrdý | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Hina Inoue | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Kariann Pierre-Louis | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.09.21 kvalifik. | vs. Emily Welker | 6-2, 6-74, 10-12 | detail zápasu | |
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Arianna Nepomuceno | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.09.21 kvalifik. | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Rina Saigo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.21 kvalifik. | vs. Marija Semenistaja | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Ranim Rassil | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Rancho - tvrdý | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 0-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Malibu - tvrdý | ||||
16.01.20 1. kolo | vs. Solymar Colling | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
16.01.20 2. kolo | vs. Hanna Chang | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
23.11.19 semifinále | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.11.19 štvrťfinále | vs. Elle Christensen | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Yarden Akler | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
18.11.19 kvalifik. | vs. Dylan Cline | 6-0, Dylan Cline - skreč | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Madison Bourguignon | 6-4, 6-0 | detail zápasu |
Yarden Akler - posledné zápasy
W25 Akko - tvrdý | ||||
17.05.22 kvalifik. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Deanne Choo | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Milan Krish | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Kanyanut Sudsaard | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Michelle Yeo | 1-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
12.07.21 kvalifik. | vs. Sashi Kempster | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
09.03.21 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.01.21 kvalifik. | vs. Antonia Schmidt | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 5-7, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
18.08.20 1. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-4, - Yarden Akler - skreč | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-3, - Yarden Akler - skreč | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 7-62, 3-6, 2-6 | detail zápasu |