Holandsko
08.08.98, 25 rokov
08.08.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Maxine Palmen vs. Lara Salden - Vzájomné zápasy
19.06.17 | 1. kolo kval. | Maxine Palmen | Lara Salden | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Alkmaar | antuka |
Maxine Palmen form & Lara Salden form
Maxine Palmen - posledné zápasy
Brussels - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Marian Jade Capadocia | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Natalie Novotna | 6-3, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Femke Van Diemen | 7-64, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
De Haan - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Noa Liauw A Fong | Noa Liauw A Fong - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Alice Rame | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Lara Salden | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.06.17 kvalifik. | vs. Mathilde Devits | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Jeannine Hopfgartner | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.17 2. kolo kval. | vs. Erika Vogelsang | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
01.03.17 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Popova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
20.02.17 kvalifik. | vs. Sandra Ortevall | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.17 2. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
08.11.16 1. kolo | vs. Erika Drozd Pereira | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
31.10.16 kvalifik. | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Sihem Bellahouel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rebecq - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Mathilda Malm | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.08.16 2. kolo kval. | vs. Sandra Bozinovic | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Maaseik - antuka | ||||
26.07.16 1. kolo | vs. Deborah Kerfs | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
06.06.16 kvalifik. | vs. Ana Gabriela Gerbasi | 7-65, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
01.06.16 1. kolo | vs. Anna Slovakova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
04.04.16 kvalifik. | vs. Natalie Cvackova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
28.03.16 1. kolo kval. | vs. Anna Tonoyan | 6-1, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Maaseik - antuka | ||||
20.07.15 1. kolo kval. | vs. Louise Lampla | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Lara Salden - posledné zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Iamachkine | 6-4, 3-1, - Lara Salden - skreč | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Ayumi Koshiishi | 0-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Elena-Teodora Cadar | - Lara Salden - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 7-64, 5-6, - Lara Salden - skreč | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Mia Mack | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Magdalini Adaloglou | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 7-64, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-4, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Melanie Klaffner | 7-5, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Iva Ivanova | 6-2, 6-2 | detail zápasu |