Mathilde Armitano vs. Michaela Boev

Mathilde Armitano vs. Michaela Boev - Denain - porovnanie

ZÁPAS

03.07.17kvalifik.Mathilde Armitano Michaela Boev 4-6, 6-1, 6-2 France Denain antuka

ŠTATISTIKY

6-2

Mathilde Armitano
Francúzsko
04.06.97, 20 rokov




804
20

Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Belgicko
04.07.91, 26 rokov




806
20

Michaela Boev
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Mathilde Armitano vs. Michaela Boev - Vzájomné zápasy

03.07.17kvalifik.Mathilde ArmitanoMichaela Boev4-6, 6-1, 6-2 detail zápasuFrance Denain antuka

Mathilde Armitano - posledné zápasy

Tunisia Hammamet - antuka
14.12.17
2. kolo
vs. Giorgia Marchetti4-6, 1-6 prehradetail zápasu
12.12.17
1. kolo
vs. Olga Esteve Mendez6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Luxembourg Petange - tvrdý I.
30.10.17
1. kolo
vs. Katerina Vankova1-6, 5-7 prehradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
26.10.17
2. kolo
vs. Anastasia Pivovarova3-6, 6-3, 4-6 prehradetail zápasu
24.10.17
1. kolo
vs. Julia Terziyska6-3, 3-6, 7-5 výhradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
16.10.17
1. kolo kval.
vs. Maria Joao Koehler3-6, 4-6 prehradetail zápasu
France Clermont Ferrand - tvrdý I.
25.09.17
1. kolo kval.
vs. Polina Leykina3-6, 6-4, 4-6 prehradetail zápasu
France Saint Malo - antuka
18.09.17
kvalifik.
vs. Eleni Kordolaimi4-6, 4-6 prehradetail zápasu
18.09.17
1. kolo kval.
vs. Virginie Razzano6-3, 6-3 výhradetail zápasu
18.09.17
2. kolo kval.
vs. Eleonora Molinaro6-1, 6-3 výhradetail zápasu
France Biarritz - antuka
11.09.17
1. kolo kval.
vs. Elixane Lechemia7-62, 4-6, 6-74 prehradetail zápasu
Germany Badenweiler - antuka
07.09.17
2. kolo
vs. Nefisa Berberovic7-5, 4-6, 4-6 prehradetail zápasu
05.09.17
1. kolo
vs. Andrina Peer4-6, 6-4, 6-1 výhradetail zápasu
United Kingdom Chiswick - tvrdý
08.08.17
1. kolo
vs. Paula Badosa Gibert2-6, 4-6 prehradetail zápasu
07.08.17
1. kolo kval.
vs. Lauren Bishop6-0, 6-3 výhradetail zápasu
07.08.17
kvalifik.
vs. Lou Brouleau6-2, 6-2 výhradetail zápasu
France Les Contamines - tvrdý
26.07.17
1. kolo
vs. Eleonora Molinaro6-4, 4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Portugal Cantanhede - koberec
10.07.17
1. kolo
vs. Sarah Beth Grey3-6, 6-3, 1-6 prehradetail zápasu
France Denain - antuka
04.07.17
1. kolo
vs. Chihiro Muramatsu3-6, 2-6 prehradetail zápasu
03.07.17
kvalifik.
vs. Michaela Boev4-6, 6-1, 6-2 výhradetail zápasu
03.07.17
1. kolo kval.
vs. Karolina Kowall6-2, 6-2 výhradetail zápasu
France Perigueux - antuka
26.06.17
kvalifik.
vs. Diane Parry5-7, 3-6 prehradetail zápasu
26.06.17
1. kolo kval.
vs. Teresia Londol6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Portugal Guimaraes - tvrdý
17.06.17
semifinále
vs. Lara Michel2-6, 2-6 prehradetail zápasu
16.06.17
štvrťfinále
vs. Joanna Garland6-2, 6-2 výhradetail zápasu
15.06.17
2. kolo
vs. Maia Lumsden6-1, 7-5 výhradetail zápasu
13.06.17
1. kolo
vs. Arianne Hartono7-64, 5-7, 6-1 výhradetail zápasu
France Marseille - antuka
05.06.17
1. kolo kval.
vs. Victoria Muntean2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Tunisia Hammamet - antuka
11.05.17
2. kolo
vs. Deborah Kerfs2-6, 4-6 prehradetail zápasu
09.05.17
1. kolo
vs. Nika Kukharchuk4-6, 6-2, 6-1 výhradetail zápasu

Michaela Boev - posledné zápasy

Greece Heraklion - antuka
23.11.17
2. kolo
vs. Alexandra Perper6-2, 6-72, 6-76 prehradetail zápasu
22.11.17
1. kolo
vs. Karola Patricia Bejenaru7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
16.11.17
2. kolo
vs. Alexandra Perper3-6, 4-6 prehradetail zápasu
14.11.17
1. kolo
vs. Afroditi Tzanopoulou6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
09.11.17
2. kolo
vs. Ylena In-Albon2-6, 4-6 prehradetail zápasu
07.11.17
1. kolo
vs. Mana Ayukawa6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
31.10.17
1. kolo
vs. Laura Schaeder3-6, 0-6 prehradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
26.10.17
2. kolo
vs. Martina Colmegna2-6, 3-6 prehradetail zápasu
25.10.17
1. kolo
vs. Valeria Nikolaev6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Bulgaria Sozopol - tvrdý
05.10.17
2. kolo
vs. Rio Kitagawa6-75, 3-6 prehradetail zápasu
03.10.17
1. kolo
vs. Lia Karatancheva6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Bulgaria Varna - antuka
21.09.17
štvrťfinále
vs. Miriam Bianca Bulgaru3-6, 3-6 prehradetail zápasu
20.09.17
2. kolo
vs. Maia Lumsden6-2, 6-1 výhradetail zápasu
18.09.17
1. kolo
vs. Ilay Yoruk6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Belgium Middelkerke - antuka
01.09.17
2. kolo
vs. Julyette Steur0-6, 1-6 prehradetail zápasu
29.08.17
1. kolo
vs. Catherine Chantraine6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Belgium Wanfercee Baulet - antuka
22.08.17
1. kolo
vs. Stephanie Wagner3-6, 0-3, - Michaela Boev - skrečprehradetail zápasu
Belgium Brussels - antuka
20.07.17
2. kolo
vs. Deborah Kerfs6-0, 5-7, 3-6 prehradetail zápasu
18.07.17
1. kolo
vs. Chelsea Vanhoutte6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Belgium Knokke - antuka
10.07.17
1. kolo
vs. Catherine Chantraine4-6, 3-6 prehradetail zápasu
France Denain - antuka
03.07.17
kvalifik.
vs. Mathilde Armitano6-4, 1-6, 2-6 prehradetail zápasu
03.07.17
1. kolo kval.
vs. Justine Pysson6-70, 6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Sweden Lund - antuka
27.06.17
1. kolo
vs. Vivian Heisen4-6, 2-6 prehradetail zápasu
26.06.17
kvalifik.
vs. Astrid Wanja Brune Olsen4-6, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
26.06.17
1. kolo kval.
vs. Angelina Melki6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Sweden Ystad - antuka
19.06.17
1. kolo
vs. Martina Di Giuseppe1-6, 1-6 prehradetail zápasu
19.06.17
1. kolo kval.
vs. Smilla Kjaergaard6-0, 6-0 výhradetail zápasu
19.06.17
kvalifik.
vs. Arezo Ghannadan6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Spain Madrid - antuka
07.06.17
2. kolo
vs. Irene Burillo Escorihuela2-6, 5-7 prehradetail zápasu
05.06.17
1. kolo
vs. Ksenia Kuznetsova6-1, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
<