Slovinsko
18.08.93, 30 rokov
18.08.93, 30 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Austrália
17.02.90, 34 rokov
17.02.90, 34 rokov
Masa Smic vs. Natalie Barbir - Vzájomné zápasy
22.08.11 | 2. kolo kval. | Masa Smic | Natalie Barbir | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Portschach | antuka |
Masa Smic form & Natalie Barbir form
Masa Smic - posledné zápasy
Dubrovnik - antuka | ||||
24.10.11 1. kolo kval. | vs. Kaja Podobnik | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
10.10.11 1. kolo kval. | vs. Agnes Bukta | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Solin - antuka | ||||
03.10.11 1. kolo kval. | vs. Tajda Bestijanic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
03.10.11 2. kolo kval. | vs. Dejana Raickovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Umag - antuka | ||||
26.09.11 1. kolo kval. | vs. Carlotta Orlando | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Portschach - antuka | ||||
22.08.11 2. kolo kval. | vs. Natalie Barbir | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.11 kvalifik. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.11 1. kolo kval. | vs. Camilla Bortolon | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Brcko - antuka | ||||
15.08.11 1. kolo kval. | vs. Ema Polic | 3-6, 6-3, 3-0, Ema Polic - skreč | detail zápasu | |
15.08.11 1. kolo | vs. Jovana Jovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.11 2. kolo kval. | vs. Chiara Trovi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
15.08.11 kvalifik. | vs. Ivana Topcic | 3-6, 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
Doboj - antuka | ||||
08.08.11 1. kolo kval. | vs. Mary-Ann Balint | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.08.11 2. kolo kval. | vs. Sara Pilic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.08.11 kvalifik. | vs. Elizabeta Bauer | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
01.08.11 1. kolo kval. | vs. Michela Casanova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
25.07.11 2. kolo kval. | vs. Dejana Raickovic | 0-6, - Masa Smic - skreč | detail zápasu | |
Imola - koberec | ||||
11.07.11 1. kolo kval. | vs. Elisa Balsamo | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
27.06.11 1. kolo kval. | vs. Isidora Radojkovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
30.05.11 1. kolo kval. | vs. Monika Sirilova | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Velenje - antuka | ||||
23.05.11 1. kolo kval. | vs. Sandra Honigova | 7-5, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
23.05.11 2. kolo kval. | vs. Marina Kachar | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
11.04.11 1. kolo kval. | vs. Mathilde Cor | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
11.04.11 2. kolo kval. | vs. Tamara Stanic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.04.11 kvalifik. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
Sibenik - antuka | ||||
04.04.11 | vs. Dorotea Kraljevic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.04.11 1. kolo kval. | vs. Marcelina Cichon | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Portschach - antuka | ||||
23.08.10 1. kolo | vs. Amra Sadikovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.10 2. kolo | vs. Martina Parmigiani | 3-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
Cakovec - antuka | ||||
16.08.10 1. kolo | vs. Paola Cigui | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Natalie Barbir - posledné zápasy
W35 Swan - tráva | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Bridget Mihulka | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Mildura - tráva | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Amelia Zylberman | 6-77, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Bridget Mihulka | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
17.12.23 kvalifik. | vs. Alana Subasic | 2-6, 6-3, 11-13 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Compuesto | 7-61, 4-0, Bianca Compuesto - skreč | detail zápasu | |
W15 Wellington - tvrdý | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Shannon Spencer | 6-4, 0-6, 12-10 | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Denise Torrealba | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mia Horvit | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Darina Kamenoff | 3-6, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Susannah Su | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Talia Gibson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.23 kvalifik. | vs. Belle Thompson | 7-61, 7-61 | detail zápasu | |
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Baliga | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Cassidy Mataia | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Rebecca Leahy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Roopa Bains | 6-4, Roopa Bains - skreč | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Hayu Kinoshita | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Olivia Symons | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Traralgon - tvrdý | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Bridget Mihulka | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Olivia Quigley | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Michika Ozeki | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.22 kvalifik. | vs. Lara Walker | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Jessica Board | 3-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
04.10.22 kvalifik. | vs. Petra Hule | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Darwin - tvrdý | ||||
19.09.22 kvalifik. | vs. Roopa Bains | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Darwin - tvrdý | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Ramu Ueda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.22 kvalifik. | vs. Sasha Nelson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Ashleigh Simes | 1-6, 2-6 | detail zápasu |