Japonsko
02.08.93, 30 rokov
02.08.93, 30 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Michiru Furuya vs. Masa Jovanovic - Vzájomné zápasy
24.07.17 | 2. kolo kval. | Masa Jovanovic | Michiru Furuya | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | Hua Hin | tvrdý |
Michiru Furuya form & Masa Jovanovic form
Michiru Furuya - posledné zápasy
W35 Osaka - tvrdý | ||||
07.04.24 2. kolo kval. | vs. Momoko Kobori | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Shiho Tsujioka | 6-77, 6-3, 10-1 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Hikaru Yoshikawa | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Ayaka Kanai | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Nagomi Higashitani | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Anri Nagata | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kawaguchi - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Natsuki Yoshimoto | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Shria Atturu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Seri Nayuki | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Karen Tsutsumi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Yuna Ohashi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.22 2. kolo kval. | vs. Rinon Okuwaki | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - tráva | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Rinko Matsuda | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Nanao - koberec | ||||
25.09.22 2. kolo kval. | vs. Natsumi Kawaguchi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Yokohama - tvrdý | ||||
03.03.20 1. kolo kval. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Olivia Gram | 6-4, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Eleonore Tchakarova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Nadia Ravita | 3-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Juliette Daries | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Chompoothip Jandakate | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Jaipet Anontaweesil | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Nadezda Khalturina | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Mingyang Liu | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Himari Sato | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Masa Jovanovic - posledné zápasy
W60 Playford - tvrdý | ||||
28.10.19 kvalifik. | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Barbir | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Bendigo - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Darwin - tvrdý | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Jennifer Elie | 1-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Chieh-Yu Hsu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Darcy Parke | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Canberra - antuka | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.03.19 kvalifik. | vs. Nika Kukharchuk | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.19 1. kolo kval. | vs. Jennifer Elie | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Canberra - antuka | ||||
17.03.19 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Mildura - tráva | ||||
05.03.19 kvalifik. | vs. Jennifer Elie | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.19 1. kolo kval. | vs. Valentina Ivanov | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
29.10.18 2. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Bendigo - tvrdý | ||||
23.10.18 kvalifik. | vs. Marine Partaud | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.10.18 2. kolo kval. | vs. Zara Brankovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Tiana Windbuchler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
11.06.18 kvalifik. | vs. Sofya Lansere | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Luca Nagymihaly | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Milana Spremo | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
06.06.18 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
31.05.18 2. kolo | vs. Barbara Bonic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.18 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Trnava - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Panna Udvardy | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Canberra - antuka | ||||
27.03.18 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra - antuka | ||||
20.03.18 1. kolo | vs. Sherazad Reix | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mildura - tráva | ||||
10.03.18 semifinále | vs. Sherazad Reix | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.18 štvrťfinále | vs. Olivia Tjandramulia | 7-65, Olivia Tjandramulia - skreč | detail zápasu |