ZÁPAS
02.01.19 | 1. kolo | Maryna Zanevska | Anastasia Zarycka | 6-0, 6-2 | W25 Playford | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Maryna Zanevska | Anastasia Zarycka | |
1. podanie % | 25/48 (52%) | 33/52 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 16/25 (64%) | 16/33 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/23 (65%) | 6/19 (32%) |
Vyhrané body z returnu | 30/52 (58%) | 17/48 (35%) |
Vyhrané body celkom | 61/100 (61%) | 39/100 (39%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Anastasia Zarycka | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maryna Zanevska | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Anastasia Zarycka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-0 | Anastasia Zarycka | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-0 | Anastasia Zarycka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maryna Zanevska | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Anastasia Zarycka | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Maryna Zanevska | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Anastasia Zarycka | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
1-2 | Anastasia Zarycka | |
2-2 | Anastasia Zarycka | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maryna Zanevska | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Anastasia Zarycka | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maryna Zanevska | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Maryna Zanevska vs. Anastasia Zarycka - Vzájomné zápasy
28.11.20 | semifinále | Maryna Zanevska | Anastasia Zarycka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Las | antuka |
02.01.19 | 1. kolo | Maryna Zanevska | Anastasia Zarycka | 6-0, 6-2 | detail zápasu | W25 Playford | tvrdý |
Maryna Zanevska form & Anastasia Zarycka form
Maryna Zanevska - posledné zápasy
New York - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Stanford - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Barbora Strycova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
25.06.23 1. kolo | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.06.23 kvalifik. | vs. Lena Papadakis | 7-65, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo | vs. Jil Teichmann | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Barbora Strycova | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
03.05.23 2. kolo | vs. Katie Volynets | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Sofia Kenin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Varvara Gracheva | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
09.03.23 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
17.02.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Mladenovic | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
11.02.23 1. kolo kval. | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 0-0, - Maryna Zanevska - skreč | detail zápasu | |
Lyon - tvrdý I. | ||||
04.02.23 semifinále | vs. Alycia Parks | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.02.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Potapova | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
02.02.23 2. kolo | vs. Shuai Zhang | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.01.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
11.01.23 2. kolo | vs. Sofia Kenin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.23 1. kolo | vs. Elise Mertens | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.01.23 kvalifik. | vs. Kristina Kucova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
07.01.23 1. kolo kval. | vs. Malene Helgo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
09.11.22 | vs. Anna Schmiedlova | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
23.10.22 finále | vs. Viktorija Golubic | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
22.10.22 semifinále | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
21.10.22 štvrťfinále | vs. Caty McNally | 7-5, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 7-69, 6-4 | detail zápasu |
Anastasia Zarycka - posledné zápasy
W25 Koksijde - antuka | ||||
10.08.21 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kyiv - antuka | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-73, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
21.07.21 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Stare - antuka | ||||
15.06.21 kvalifik. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 7-64, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
03.05.21 kvalifik. | vs. Johana Markova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-4, 0-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
02.03.21 kvalifik. | vs. Nina Stadler | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Las - antuka | ||||
28.11.20 semifinále | vs. Maryna Zanevska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.20 štvrťfinále | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.20 2. kolo | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.11.20 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Las - antuka | ||||
20.11.20 štvrťfinále | vs. Kaia Kanepi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.20 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
18.11.20 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.20 kvalifik. | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
06.11.20 štvrťfinále | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.20 2. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
04.11.20 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.10.20 štvrťfinále | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
29.10.20 2. kolo | vs. Lina Glushko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.20 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.20 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.09.20 kvalifik. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-75, 10-7 | detail zápasu |