Kazachstán
31.03.03, 21 rokov
31.03.03, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Mariya Sinitsyna vs. Maryna Chernyshova - Vzájomné zápasy
12.09.18 | 2. kolo | Maryna Chernyshova | Mariya Sinitsyna | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Almaty | antuka |
Mariya Sinitsyna form & Maryna Chernyshova form
Mariya Sinitsyna - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Elena Malygina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Edda Mamedova | Edda Mamedova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Aruzhan Nuranbay | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Eva Korysheva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Sati Aubakirova | 6-0, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Anna Semenova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Alana Tuayeva | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Tatyana Chsherbakova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Ariana Kolbassina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Elizaveta Shebekina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Lytneva | 6-0, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
W40 Astana - tvrdý I. | ||||
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Nina Danisova | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Sem Hazes | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Alina Tsyurpalevych | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Izabela Heinzova | 6-2, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Andreea Pavel | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Almaty - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.22 kvalifik. | vs. Soha Sadiq | 6-2, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Kira Bataikina | 7-63, 2-6, 13-11 | detail zápasu | |
W25 Ust - tvrdý | ||||
09.08.22 1. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Aliona Falei | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
06.06.22 kvalifik. | vs. Anastasiya Apalikhina | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Maryna Chernyshova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
31.03.22 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, - Maryna Chernyshova - skreč | detail zápasu | |
29.03.22 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.03.22 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.03.22 1. kolo | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.22 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Szekesfehervar - antuka | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-3, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
W60 Szekesfehervar - antuka | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, - Maryna Chernyshova - skreč | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Bianka Bekefi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Zoe Kruger | 6-1, 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
W60+H Zagreb - antuka | ||||
08.09.19 finále | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.19 štvrťfinále | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.09.19 semifinále | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Monika Dedaj | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Matea Mamic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Julia Oczachowska | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Grodzisk - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Ipek Soylu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Viktoriia Dema | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-710, 1-2, - Maryna Chernyshova - skreč | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Mari Osaka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Aunchisa Chanta | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu |