ZÁPAS
09.03.19 | semifinále | Maryna Chernyshova | Lisa Matviyenko | 7-5, 4-6, 6-3 | W15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Maryna Chernyshova | Lisa Matviyenko | |
1. podanie % | 88/118 (75%) | 91/115 (79%) |
Vyhrané body z 1.podania | 45/88 (51%) | 46/91 (51%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/30 (47%) | 7/24 (29%) |
Vyhrané break-bally | 10/18 (56%) | 8/20 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 62/115 (54%) | 59/118 (50%) |
Vyhrané body celkom | 121/233 (52%) | 112/233 (48%) |
Dvojchyby | 7 | 6 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Maryna Chernyshova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Maryna Chernyshova | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maryna Chernyshova | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Maryna Chernyshova | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Maryna Chernyshova | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maryna Chernyshova | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Maryna Chernyshova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Maryna Chernyshova | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maryna Chernyshova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Maryna Chernyshova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Maryna Chernyshova | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Maryna Chernyshova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Maryna Chernyshova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Maryna Chernyshova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Maryna Chernyshova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Lisa Matviyenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Maryna Chernyshova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Maryna Chernyshova vs. Lisa Matviyenko - Vzájomné zápasy
09.03.19 | semifinále | Maryna Chernyshova | Lisa Matviyenko | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Maryna Chernyshova form & Lisa Matviyenko form
Maryna Chernyshova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
31.03.22 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, - Maryna Chernyshova - skreč | detail zápasu | |
29.03.22 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.03.22 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.03.22 1. kolo | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.22 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Szekesfehervar - antuka | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-3, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
W60 Szekesfehervar - antuka | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, - Maryna Chernyshova - skreč | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Bianka Bekefi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Zoe Kruger | 6-1, 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
W60+H Zagreb - antuka | ||||
08.09.19 finále | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.19 štvrťfinále | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.09.19 semifinále | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Monika Dedaj | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Matea Mamic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Julia Oczachowska | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Grodzisk - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Ipek Soylu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Viktoriia Dema | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-710, 1-2, - Maryna Chernyshova - skreč | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Mari Osaka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Aunchisa Chanta | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu |
Lisa Matviyenko - posledné zápasy
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.07.20 1. kolo | vs. Anna Zaja | 6-77, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
16.06.20 1. kolo | vs. Eva Lys | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Iva Primorac | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Eva Lys | 2-6, - Lisa Matviyenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 7-63, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
27.09.19 štvrťfinále | vs. Eleonora Molinaro | 7-61, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Martina Caregaro | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Anna Siskova | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Betina Stummer | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Olga Danilovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Adelina Krueger | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Bad - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 0-2, - Lisa Matviyenko - skreč | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-1, 1-6, 6-1 | detail zápasu |