ZÁPAS
10.06.19 | 1. kolo kval. | Martina Pradova | Ani Vangelova | 4-6, 6-4, 10-2 | W25 Prerov | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Martina Pradova vs. Ani Vangelova - Vzájomné zápasy
10.06.19 | 1. kolo kval. | Martina Pradova | Ani Vangelova | 4-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | W25 Prerov | antuka |
Martina Pradova form & Ani Vangelova form
Martina Pradova - posledné zápasy
W25 Jablonec - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Karolina Mrowiecova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Eszter Meri | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.08.21 kvalifik. | vs. Emma Lene | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Naoko Eto | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Jule Niemeier | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Katie Volynets | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
27.07.20 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 6-79, 2-6 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Cairo - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Cairo - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Cairo - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.01.20 kvalifik. | vs. Maja Issler | 6-1, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Petra Csabi | 6-2, 7-68 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.19 finále | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
16.11.19 semifinále | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Ani Vangelova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Lidia Encheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Jana Stojanova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Matylda Burylo | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Han Shi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Han Shi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Yifei Huang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Arina Bulatova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Helena Mohamed | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Ana Candiotto | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Mara Guth | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Mariani | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nikola Daubnerova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-77, 7-64, 6-10 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Yukina Saigo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
W80 Brasilia - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Luana Plaza Araujo | 1-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Luisa Silvestre Da Rosa Silvestre | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Junin - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Maria Camila Torres Murcia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Josefina Estevez | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bragado - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Candela Vazquez | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Hana Gamracy | 6-4, 6-0 | detail zápasu |