Ukrajina
07.05.98, 25 rokov
07.05.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
05.07.99, 24 rokov
05.07.99, 24 rokov
Vlada Filinskaya vs. Martina Kudelova - Vzájomné zápasy
06.11.17 | 1. kolo kval. | Martina Kudelova | Vlada Filinskaya | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Vlada Filinskaya form & Martina Kudelova form
Vlada Filinskaya - posledné zápasy
Chornomorsk - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Yulia Zhytelna | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Patricia Boentgen | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
07.03.18 1. kolo | vs. Nika Radisic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.18 kvalifik. | vs. Mizuki Nagano | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Patricia Boentgen | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
20.11.17 kvalifik. | vs. Anastasiia Gevel | 6-2, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Martina Kudelova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Juliya Popyk | 6-2, 6-76, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Valeriia Bazhanova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Valentina Abrile | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Olga Terletska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ivano Frankivsk - antuka | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Valeriya Rozenkova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Giovanna Ferreira Caputo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Linda Prenkovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Eva Zagorac | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
22.11.16 1. kolo | vs. Brenda Njuki | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
14.11.16 kvalifik. | vs. Aleah Marrow | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Chisinau - antuka | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Kateryna Dzhaparidze | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chisinau - antuka | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Nadezhda Sedysheva | 6-76, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
12.09.16 2. kolo kval. | vs. Alena Fomina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Margaryta Demchenko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Juliya Popyk | 3-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
Kharkiv - antuka | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Gevel | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kharkiv - antuka | ||||
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Kateryna Popova | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
21.09.15 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Piskun | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
21.09.15 1. kolo kval. | vs. Inga Strelchuk | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
14.09.15 1. kolo kval. | vs. Lyubov Slovtsova | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
08.06.15 1. kolo | vs. Cristina Adamescu | 0-6, 4-6 | detail zápasu |
Martina Kudelova - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Julia Riera | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Malaika Rapolu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
11.08.19 finále | vs. Ange Oby Kajuru | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.08.19 semifinále | vs. Jana Bojovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
09.08.19 štvrťfinále | vs. Linnea Malmqvist | 6-711, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Lucie Petruzelova | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Lenka Stara | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Kristina Novak | 4-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 6-1, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Celine Fritsch | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
14.06.19 štvrťfinále | vs. Maria Marfutina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.19 2. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-67, 6-0 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Mouna Bouzgarrou | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Daria Kononchuk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Nina Stadler | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.06.19 kvalifik. | vs. Valentina Giavazzi | 6-1, 3-0, Valentina Giavazzi - skreč | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Rozalie Dohnalova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Anastassia Pantelic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Tereza Koplova | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
20.11.17 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Jiahuan He | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
13.11.17 kvalifik. | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-1, 6-1 | detail zápasu |