ZÁPAS
06.08.19 | kvalifik. | Martina Kudelova | Kristina Novak | 4-6, 6-0, 10-7 | W15 Olomouc | antuka |
ŠTATISTIKY
Martina Kudelova | Kristina Novak | |
1. podanie % | 33/61 (54%) | 34/67 (51%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/33 (64%) | 16/34 (47%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/28 (50%) | 13/33 (39%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 38/67 (57%) | 26/61 (43%) |
Vyhrané body celkom | 73/128 (57%) | 55/128 (43%) |
Dvojchyby | 2 | 8 |
Esá | 5 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Martina Kudelova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Kristina Novak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Martina Kudelova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
2-1 | Kristina Novak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Martina Kudelova | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Kristina Novak | |
Martina Kudelova | 3-3 | |
3-4 | Kristina Novak | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-A | ||
Martina Kudelova | 3-5 | |
0-0 | ||
4-5 | Kristina Novak | |
4-6 |
2 | ||
Martina Kudelova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Kristina Novak | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Martina Kudelova | 2-0 | |
0-0 | ||
Martina Kudelova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Kristina Novak | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
3 | ||
Martina Kudelova | 0-0 | |
0-0, 2-0, 3-3, 6-3, 7-6, 7-7, 8-7, 9-7 | ||
10-7 |
Česká republika
05.07.99, 24 rokov
05.07.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Slovinsko
03.08.00, 23 rokov
11 387 $
03.08.00, 23 rokov
11 387 $
Martina Kudelova vs. Kristina Novak - Vzájomné zápasy
06.08.19 | kvalifik. | Martina Kudelova | Kristina Novak | 4-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | W15 Olomouc | antuka |
Martina Kudelova form & Kristina Novak form
Martina Kudelova - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Julia Riera | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Malaika Rapolu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
11.08.19 finále | vs. Ange Oby Kajuru | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.08.19 semifinále | vs. Jana Bojovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
09.08.19 štvrťfinále | vs. Linnea Malmqvist | 6-711, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Lucie Petruzelova | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Lenka Stara | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Kristina Novak | 4-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 6-1, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Celine Fritsch | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
14.06.19 štvrťfinále | vs. Maria Marfutina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.19 2. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-67, 6-0 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Mouna Bouzgarrou | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Daria Kononchuk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Nina Stadler | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.06.19 kvalifik. | vs. Valentina Giavazzi | 6-1, 3-0, Valentina Giavazzi - skreč | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Rozalie Dohnalova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Anastassia Pantelic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Tereza Koplova | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
20.11.17 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Jiahuan He | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
13.11.17 kvalifik. | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Kristina Novak - posledné zápasy
W15 Norman - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Lucia Peyre | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Lucia De Santa Ana | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Emma Rizzetto | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Jackson - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Ania Hertel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Stefani Webb | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Sophie Llewellyn | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Biolay | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Madison Bourguignon | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Waco - tvrdý | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Aspen Schuman | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.22 kvalifik. | vs. Elizabeth Tkachenko | 6-3, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Unknown Player | Unknown Player - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.22 kvalifik. | vs. Mia Yamakita | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Helena Narmont | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Karolina Vlckova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Lara Smejkal | 2-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Prokuplje - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 2-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Catez - antuka | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Krsko - antuka | ||||
29.05.22 finále | vs. Aneta Kladivova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
28.05.22 semifinále | vs. Enola Chiesa | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.05.22 štvrťfinále | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.05.22 2. kolo | vs. Bianca Behulova | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
24.05.22 1. kolo | vs. Sashi Kempster | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Isabella Kruger | 6-710, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Laura Isabel Putz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý | ||||
12.10.21 kvalifik. | vs. Mia Kupres | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Susana L. Alcaraz | 6-1, 6-2 | detail zápasu |