ZÁPAS
31.08.15 | 2. kolo kval. | Martina Kudelova | Katarina Trickovic | 6-0, 6-0 | St. Poelten | antuka |
ŠTATISTIKY
Česká republika
05.07.99, 24 rokov
05.07.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
03.07.01, 22 rokov
03.07.01, 22 rokov
Martina Kudelova vs. Katarina Trickovic - Vzájomné zápasy
31.08.15 | 2. kolo kval. | Martina Kudelova | Katarina Trickovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | St. Poelten | antuka |
Martina Kudelova form & Katarina Trickovic form
Martina Kudelova - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Julia Riera | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Malaika Rapolu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
11.08.19 finále | vs. Ange Oby Kajuru | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.08.19 semifinále | vs. Jana Bojovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
09.08.19 štvrťfinále | vs. Linnea Malmqvist | 6-711, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Lucie Petruzelova | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Lenka Stara | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Kristina Novak | 4-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 6-1, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Celine Fritsch | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
14.06.19 štvrťfinále | vs. Maria Marfutina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.19 2. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-67, 6-0 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Mouna Bouzgarrou | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Daria Kononchuk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Nina Stadler | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.06.19 kvalifik. | vs. Valentina Giavazzi | 6-1, 3-0, Valentina Giavazzi - skreč | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Rozalie Dohnalova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Anastassia Pantelic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Tereza Koplova | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
20.11.17 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Jiahuan He | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
13.11.17 kvalifik. | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Katarina Trickovic - posledné zápasy
Santa Margherita - antuka | ||||
30.10.18 kvalifik. | vs. Pia Cuk | 7-65, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Eduarda Piai | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Anna-Giulia Remondina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Sadafmoh Tolibova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Sadafmoh Tolibova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Marta Komar | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Tereza Koplova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Graz - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Maria Schneider | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Lisa Marie Lausecker | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
06.02.17 2. kolo kval. | vs. Tereza Koplova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
St. Poelten - antuka | ||||
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Veronika Koberlingova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Coralie Huber | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Ribana Roth | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Natalie Cvackova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
St. Poelten - antuka | ||||
31.08.15 2. kolo kval. | vs. Martina Kudelova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
03.08.15 1. kolo kval. | vs. Lucia Ondrasova | 2-6, 4-6 | detail zápasu |