ZÁPAS
10.08.19 | semifinále | Martina Kudelova | Jana Bojovic | 6-4, 6-0 | W15 Olomouc | antuka |
ŠTATISTIKY
Martina Kudelova | Jana Bojovic | |
1. podanie % | 32/54 (59%) | 30/48 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/32 (63%) | 14/30 (47%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/22 (59%) | 4/18 (22%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 30/48 (63%) | 21/54 (39%) |
Vyhrané body celkom | 63/102 (62%) | 39/102 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
2-0 | Jana Bojovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-A | ||
Martina Kudelova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Jana Bojovic | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Martina Kudelova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Martina Kudelova | 4-3 | |
0-0 | ||
4-4 | Jana Bojovic | |
Martina Kudelova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Jana Bojovic | |
0-0 | ||
Martina Kudelova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Jana Bojovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Martina Kudelova | 3-0 | |
0-0, 15-0 | ||
4-0 | Jana Bojovic | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Martina Kudelova | 5-0 | |
0-0 | ||
6-0 |
Česká republika
05.07.99, 24 rokov
05.07.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Martina Kudelova vs. Jana Bojovic - Vzájomné zápasy
10.08.19 | semifinále | Martina Kudelova | Jana Bojovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | W15 Olomouc | antuka |
Martina Kudelova form & Jana Bojovic form
Martina Kudelova - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Julia Riera | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Malaika Rapolu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
11.08.19 finále | vs. Ange Oby Kajuru | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.08.19 semifinále | vs. Jana Bojovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
09.08.19 štvrťfinále | vs. Linnea Malmqvist | 6-711, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Lucie Petruzelova | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Lenka Stara | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Kristina Novak | 4-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 6-1, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Celine Fritsch | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
14.06.19 štvrťfinále | vs. Maria Marfutina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.19 2. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-67, 6-0 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Mouna Bouzgarrou | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Daria Kononchuk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Nina Stadler | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.06.19 kvalifik. | vs. Valentina Giavazzi | 6-1, 3-0, Valentina Giavazzi - skreč | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Rozalie Dohnalova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Anastassia Pantelic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Tereza Koplova | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Jiahuan He | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.17 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
13.11.17 kvalifik. | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Jana Bojovic - posledné zápasy
W15 Gonesse - antuka | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.12.23 finále | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.12.23 semifinále | vs. Rada Zolotareva | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
15.12.23 štvrťfinále | vs. Natalija Senic | 6-1, 1-0, Natalija Senic - skreč | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 semifinále | vs. Basak Eraydin | Basak Eraydin - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
10.12.23 finále | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.12.23 štvrťfinále | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.12.23 2. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Anamaria Federica Oana | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Dimitra Pavlou | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Denisa Hindova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Suana Tucakovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 4-2, Bojana Marinkovic - skreč | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mia Popovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Lara Schmidt | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 7-63, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Julia Terziyska | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 4-1, Karola Patricia Bejenaru - skreč | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Amelie Van Impe | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Zumra Balkan | 6-0, 6-0 | detail zápasu |