Martina Kudelova vs. Anastassia Pantelic 09.06.2018

Martina Kudelova vs. Anastassia Pantelic 09.06.2018 - Prerov - porovnanie

ZÁPAS

09.06.181. kolo kval.Martina Kudelova Anastassia Pantelic 6-2, 6-0 Czech Republic Prerov antuka

ŠTATISTIKY

6-0

Martina Kudelova
Česká republika
05.07.99, 20 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
02.06.98, 21 rokov







Anastassia Pantelic
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Martina Kudelova vs. Anastassia Pantelic - Vzájomné zápasy

09.06.181. kolo kval.Martina KudelovaAnastassia Pantelic6-2, 6-0 detail zápasuCzech Republic Prerov antuka

Martina Kudelova - posledné zápasy

Czech Republic W15 Olomouc - antuka
11.08.19
finále
vs. Ange Oby Kajuru3-6, 3-6 prehradetail zápasu
10.08.19
semifinále
vs. Jana Bojovic6-4, 6-0 výhradetail zápasu
09.08.19
štvrťfinále
vs. Linnea Malmqvist6-711, 6-4, 6-0 výhradetail zápasu
08.08.19
2. kolo
vs. Lucie Petruzelova4-6, 6-3, 6-0 výhradetail zápasu
07.08.19
1. kolo
vs. Lenka Stara6-4, 6-3 výhradetail zápasu
06.08.19
kvalifik.
vs. Kristina Novak4-6, 6-0, 10-7 výhradetail zápasu
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Natalie Augustinova6-1, 2-6, 10-4 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
19.06.19
1. kolo
vs. Julia Stamatova1-6, 6-2, 4-6 prehradetail zápasu
18.06.19
kvalifik.
vs. Zeynep Sena Sarioglan6-1, 6-2 výhradetail zápasu
18.06.19
1. kolo kval.
vs. Celine Fritsch7-61, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
14.06.19
štvrťfinále
vs. Maria Marfutina3-6, 2-6 prehradetail zápasu
13.06.19
2. kolo
vs. Ingrid Vojcinakova7-67, 6-0 výhradetail zápasu
12.06.19
1. kolo
vs. Mouna Bouzgarrou6-3, 6-2 výhradetail zápasu
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Daria Kononchuk6-3, 6-1 výhradetail zápasu
10.06.19
kvalifik.
vs. Ilaria Sposetti6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
04.06.19
1. kolo
vs. Nina Stadler3-6, 0-6 prehradetail zápasu
03.06.19
kvalifik.
vs. Valentina Giavazzi6-1, 3-0, Valentina Giavazzi - skrečvýhradetail zápasu
Czech Republic Frydek Mistek - antuka
10.09.18
2. kolo kval.
vs. Denisa Pospisilova6-75, 2-6 prehradetail zápasu
09.09.18
1. kolo kval.
vs. Rozalie Dohnalova6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Czech Republic Prerov - antuka
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Ludmila Kareisova3-6, 6-3, 2-6 prehradetail zápasu
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Anastassia Pantelic6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Slovakia Trnava - tvrdý I.
04.02.18
1. kolo kval.
vs. Timea Jaruskova0-6, 1-6 prehradetail zápasu
Egypt Cairo - antuka
27.11.17
1. kolo kval.
vs. Tereza Koplova6-75, 1-6 prehradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
20.11.17
1. kolo kval.
vs. Jiahuan He6-1, 6-4 výhradetail zápasu
20.11.17
kvalifik.
vs. Arina Gabriela Vasilescu0-6, 2-6 prehradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
13.11.17
kvalifik.
vs. Suzan Lamens4-6, 2-6 prehradetail zápasu
13.11.17
2. kolo kval.
vs. Anjana Suresh6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
06.11.17
2. kolo kval.
vs. Nastja Kolar1-6, 3-6 prehradetail zápasu
06.11.17
1. kolo kval.
vs. Vlada Filinskaya7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
30.10.17
1. kolo kval.
vs. Alisa Grachova7-61, 6-3 výhradetail zápasu

Anastassia Pantelic - posledné zápasy

Hungary W15 Szekesfehervar - antuka
09.09.19
1. kolo kval.
vs. Noka Juric0-6, 0-6 prehradetail zápasu
Serbia W15 Vrnjacka - antuka
26.08.19
2. kolo kval.
vs. Verginie Tchakarova3-6, 2-6 prehradetail zápasu
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Iulia Vlaiculescu6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Isabella Harvison2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Sofia Nami Samavati0-6, 0-6 prehradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
01.04.19
1. kolo kval.
vs. Laura Radakovic6-2, 2-6, 7-10 prehradetail zápasu
Romania Arad - antuka
04.08.18
1. kolo kval.
vs. Ema Mulalic4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Czech Republic Prerov - antuka
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Martina Kudelova2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Katerina Antoniou6-76, 4-6 prehradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
03.02.18
1. kolo kval.
vs. Saki Nakayama5-7, 7-5, 5-7 prehradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
27.01.18
1. kolo kval.
vs. Sem Wensveen1-6, 6-74 prehradetail zápasu
Italy Ortisei - tvrdý I.
06.11.17
1. kolo kval.
vs. Ina Kaufinger2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Hungary Szekesfehervar - antuka
11.09.17
1. kolo kval.
vs. Katarina Dukic2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Italy Trieste - antuka
04.09.17
1. kolo kval.
vs. Sofia Ragona1-6, 0-6 prehradetail zápasu
Czech Republic Ricany - antuka
28.08.17
2. kolo kval.
vs. Veronika Vlkovska0-6, 3-6 prehradetail zápasu
Serbia Vrnjacka Banja - antuka
21.08.17
2. kolo kval.
vs. Tamara Milosevic6-3, 0-6, 6-2 výhradetail zápasu
21.08.17
kvalifik.
vs. Jovana Peric (SRB)2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Serbia Prokuplje - antuka
03.07.17
1. kolo kval.
vs. Aleksandra Kuznetsova0-6, 1-6 prehradetail zápasu
Italy Tarvisio - antuka
26.06.17
1. kolo kval.
vs. Lara Pedranzini6-1, 4-6, 1-6 prehradetail zápasu
Czech Republic Prerov - antuka
12.06.17
1. kolo kval.
vs. Petra Pokorna6-74, 6-74 prehradetail zápasu
Bosnia and Herzeg. Banja Luka - antuka
05.06.17
1. kolo kval.
vs. Veronika Koberlingova3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Serbia Nis - antuka
29.05.17
1. kolo kval.
vs. Teodora Mitrovic1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Croatia Tucepi - antuka
03.04.17
1. kolo kval.
vs. Oleksandra Oliynykova0-6, 2-6 prehradetail zápasu
Slovakia Trnava - tvrdý I.
06.02.17
1. kolo kval.
vs. Timea Jaruskova1-6, 1-6 prehradetail zápasu
Bulgaria Sozopol - tvrdý
03.10.16
kvalifik.
vs. Mihaela Kaftanova2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Montenegro Podgorica - antuka
19.09.16
1. kolo kval.
vs. Paula Ormaechea1-6, 0-6 prehradetail zápasu
Serbia Vrnjacka Banja - antuka
29.08.16
1. kolo kval.
vs. Jovana Jankovic6-1, 6-3 výhradetail zápasu
29.08.16
2. kolo kval.
vs. Anna Khudoley0-6, 6-72 prehradetail zápasu
Austria Poertschach - antuka
22.08.16
1. kolo kval.
vs. Sean Lodzki3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Slovakia Slovenska Lupca - antuka
15.08.16
1. kolo kval.
vs. Katarina Sopkova2-6, 2-6 prehradetail zápasu
<