Slovensko
18.05.96, 27 rokov
18.05.96, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Martina Husarova vs. Alexandra Iordache - Vzájomné zápasy
05.08.18 | 2. kolo kval. | Martina Husarova | Alexandra Iordache | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Arad | antuka |
Martina Husarova form & Alexandra Iordache form
Martina Husarova - posledné zápasy
W15 Sibenik - antuka | ||||
24.05.21 kvalifik. | vs. Andjela Jocovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Yochana Benchetrit | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Ema Mulalic | 6-1, 0-6, 6-0 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Anna Marie Kopecka | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Lana Sipek | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
26.10.15 1. kolo | vs. Maria Masini | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.15 kvalifik. | vs. Marcella Cucca | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
19.10.15 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
12.10.15 kvalifik. | vs. Marcella Cucca | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
21.09.15 kvalifik. | vs. Petra Melounova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.15 1. kolo kval. | vs. Pavla Kovacova | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
07.09.15 1. kolo kval. | vs. Eliska Kleisnerova | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
31.08.15 kvalifik. | vs. Hana Pektorova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.08.15 1. kolo kval. | vs. Hana Kovacova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Koper - antuka | ||||
24.08.15 kvalifik. | vs. Chiara Catini | 6-2, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Graz - antuka | ||||
17.08.15 1. kolo kval. | vs. Andrina Peer | 7-62, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
15.06.15 2. kolo kval. | vs. Joanna Skrzypczynska | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.06.15 kvalifik. | vs. Teresa Malikova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.06.15 1. kolo kval. | vs. Gabriela Zbrankova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
08.06.15 kvalifik. | vs. Klara Skopac | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
08.06.15 1. kolo kval. | vs. Georgina Fedosenkova | 2-6, 7-5, 3-0, Georgina Fedosenkova - skreč | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
09.02.15 2. kolo kval. | vs. Kristina Lagoda | 3-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
22.09.14 2. kolo kval. | vs. Natalie Barbir | 1-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
15.09.14 2. kolo kval. | vs. Lujza Ryskova | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Alexandra Iordache - posledné zápasy
W35 Sharm - tvrdý | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Weronika Ewald | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.04.24 kvalifik. | vs. Sonal Patil | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Valeria Braslavskaya | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.04.24 kvalifik. | vs. Talia Neilson Gatenby | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Caroline Werner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.24 štvrťfinále | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-6, Julia Stamatova - skreč | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Demi Tran | 4-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Saoirse Breen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 2-6, 0-3, - Alexandra Iordache - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Marie Weckerle | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Diana Yakovleva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Marie Weckerle | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 0-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Nelise Verster | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Elizaveta Morozova | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 2-6 | detail zápasu |