ZÁPAS
20.04.16 | 1. kolo | Martina Di Giuseppe | Schena Benamar | 4-6, 6-1, 7-65 | Santa Margherita | antuka |
ŠTATISTIKY
Martina Di Giuseppe | Schena Benamar | |
1. podanie % | 56/85 (66%) | 61/105 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/56 (52%) | 32/61 (52%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/29 (41%) | 14/44 (32%) |
Vyhrané break-bally | 10/13 (77%) | 8/11 (73%) |
Vyhrané body z returnu | 59/105 (56%) | 44/85 (52%) |
Vyhrané body celkom | 100/190 (53%) | 90/190 (47%) |
Dvojchyby | 5 | 15 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
18.01.99, 25 rokov
18.01.99, 25 rokov
Martina Di Giuseppe vs. Schena Benamar - Vzájomné zápasy
20.04.16 | 1. kolo | Martina Di Giuseppe | Schena Benamar | 4-6, 6-1, 7-65 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Martina Di Giuseppe form & Schena Benamar form
Martina Di Giuseppe - posledné zápasy
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
30.11.22 2. kolo | vs. Joanna Garland | 7-5, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.22 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 2-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.22 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W80 Madrid - antuka | ||||
15.11.22 kvalifik. | vs. Lea Boskovic | 6-0, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.22 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Anna Klasen | 6-4, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
03.08.22 2. kolo | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
25.07.22 kvalifik. | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Margherita Marcon | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Perugia - antuka | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Oceane Babel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60+H Rome - antuka | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
12.07.22 kvalifik. | vs. Federica Urgesi | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Caserta - antuka | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Federica Di Sarra | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
07.06.22 1. kolo | vs. Melania Delai | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Tara Wurth | 3-6, 0-1, - Martina Di Giuseppe - skreč | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Irina Khromacheva | 1-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Koper - antuka | ||||
05.05.22 2. kolo | vs. Ysaline Bonaventure | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.05.22 1. kolo | vs. Kristina Dmitruk | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
29.04.22 štvrťfinále | vs. Marie Benoit | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
28.04.22 2. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
26.04.22 1. kolo | vs. Anna Turati | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Schena Benamar - posledné zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 0-4, - Schena Benamar - skreč | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Claire Duter | 6-4, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Sarah Iliev | 6-78, 5-7 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Aminata Sall | 2-5, - Schena Benamar - skreč | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
17.04.23 kvalifik. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-1, - Schena Benamar - skreč | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
14.04.23 štvrťfinále | vs. Laura Mair | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.23 2. kolo | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 5-7, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.04.23 kvalifik. | vs. Jiho Shin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Jana Kareisova | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-75, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Kruger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Lucie Wargnier | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.10.22 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-73, 10-3 | detail zápasu | |
W80+H Le - tvrdý | ||||
12.09.22 kvalifik. | vs. Freya Christie | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Saint - antuka | ||||
05.09.22 kvalifik. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Maneva Rakotomalala | 3-4, - Schena Benamar - skreč | detail zápasu |