Michaela Boev vs. Martina Colmegna

Michaela Boev vs. Martina Colmegna - Heraklion - porovnanie

ZÁPAS

Michaela Boev Martina Colmegna

ŠTATISTIKY


Michaela Boev
Belgicko
04.07.91, 26 rokov




898
14
43 789 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
10.12.96, 21 rokov




449
78
27 903 $
Martina Colmegna
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Michaela Boev vs. Martina Colmegna - Vzájomné zápasy

26.10.172. koloMartina ColmegnaMichaela Boev6-2, 6-3 detail zápasuGreece Heraklion antuka

Michaela Boev - posledné zápasy

Greece Heraklion - antuka
29.03.18
2. kolo
vs. Stefania Rubini6-2, 3-6, 4-6 prehradetail zápasu
27.03.18
1. kolo
vs. Gabriela Duca7-63, 6-2 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
20.03.18
1. kolo
vs. Luniuska Delgado6-1, 5-7, 3-6 prehradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
13.03.18
1. kolo
vs. Francesca Jones3-6, 0-6 prehradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
06.03.18
1. kolo
vs. Kariann Pierre-Louis6-2, 4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
01.03.18
2. kolo
vs. Kariann Pierre-Louis0-6, 2-6 prehradetail zápasu
26.02.18
1. kolo
vs. Elena-Teodora Cadar2-6, 7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
23.11.17
2. kolo
vs. Alexandra Perper6-2, 6-72, 6-76 prehradetail zápasu
22.11.17
1. kolo
vs. Karola Patricia Bejenaru7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
16.11.17
2. kolo
vs. Alexandra Perper3-6, 4-6 prehradetail zápasu
14.11.17
1. kolo
vs. Afroditi Tzanopoulou6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
09.11.17
2. kolo
vs. Ylena In-Albon2-6, 4-6 prehradetail zápasu
07.11.17
1. kolo
vs. Mana Ayukawa6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
31.10.17
1. kolo
vs. Laura Schaeder3-6, 0-6 prehradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
26.10.17
2. kolo
vs. Martina Colmegna2-6, 3-6 prehradetail zápasu
25.10.17
1. kolo
vs. Valeria Nikolaev6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Bulgaria Sozopol - tvrdý
05.10.17
2. kolo
vs. Rio Kitagawa6-75, 3-6 prehradetail zápasu
03.10.17
1. kolo
vs. Lia Karatancheva6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Bulgaria Varna - antuka
21.09.17
štvrťfinále
vs. Miriam Bianca Bulgaru3-6, 3-6 prehradetail zápasu
20.09.17
2. kolo
vs. Maia Lumsden6-2, 6-1 výhradetail zápasu
18.09.17
1. kolo
vs. Ilay Yoruk6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Belgium Middelkerke - antuka
01.09.17
2. kolo
vs. Julyette Steur0-6, 1-6 prehradetail zápasu
29.08.17
1. kolo
vs. Catherine Chantraine6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Belgium Wanfercee Baulet - antuka
22.08.17
1. kolo
vs. Stephanie Wagner3-6, 0-3, - Michaela Boev - skrečprehradetail zápasu
Belgium Brussels - antuka
20.07.17
2. kolo
vs. Deborah Kerfs6-0, 5-7, 3-6 prehradetail zápasu
18.07.17
1. kolo
vs. Chelsea Vanhoutte6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Belgium Knokke - antuka
10.07.17
1. kolo
vs. Catherine Chantraine4-6, 3-6 prehradetail zápasu
France Denain - antuka
03.07.17
kvalifik.
vs. Mathilde Armitano6-4, 1-6, 2-6 prehradetail zápasu
03.07.17
1. kolo kval.
vs. Justine Pysson6-70, 6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Sweden Lund - antuka
27.06.17
1. kolo
vs. Vivian Heisen4-6, 2-6 prehradetail zápasu

Martina Colmegna - posledné zápasy

France Montpellier - antuka
17.06.18
kvalifik.
vs. Maria Patrascu3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Italy Padova - antuka
14.06.18
2. kolo
vs. Fiona Ferro3-6, 0-6 prehradetail zápasu
12.06.18
1. kolo
vs. Paula Ormaechea6-4, 6-2 výhradetail zápasu
11.06.18
kvalifik.
vs. Valentina Losciale6-2, 6-0 výhradetail zápasu
10.06.18
1. kolo kval.
vs. Carlotta Romito6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Czech Republic Stare Splavy - antuka
06.06.18
1. kolo
vs. Elitsa Kostova4-6, 7-65, 6-72 prehradetail zápasu
04.06.18
2. kolo kval.
vs. Laura Svatikova6-3, 6-1 výhradetail zápasu
04.06.18
kvalifik.
vs. Karolina Cechova6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Italy Grado - antuka
26.05.18
1. kolo kval.
vs. Gabriela Ce4-6, 6-75 prehradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
24.04.18
1. kolo
vs. Georgia Brescia1-6, 4-6 prehradetail zápasu
23.04.18
kvalifik.
vs. Paula Ormaechea6-3, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
Switzerland Chiasso - antuka
15.04.18
2. kolo kval.
vs. Xenia Knoll2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
11.04.18
1. kolo
vs. Anastasia Detiuc6-4, 2-6, 6-73 prehradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
03.04.18
1. kolo
vs. Tamara Zidansek5-7, 1-6 prehradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
20.03.18
1. kolo
vs. Dalila Spiteri1-6, 5-7 prehradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
13.03.18
1. kolo
vs. Jessica Crivelletto3-6, 6-4, 1-6 prehradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
27.02.18
1. kolo
vs. Claudia Giovine2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
22.02.18
2. kolo
vs. Britt Geukens2-6, 4-6 prehradetail zápasu
21.02.18
1. kolo
vs. Kathleen De Rienzo6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Italy Bergamo - antuka
17.02.18
finále
vs. Lena Rueffer6-2, 6-1 výhradetail zápasu
16.02.18
semifinále
vs. Francesca Bullani6-3, 6-3 výhradetail zápasu
15.02.18
štvrťfinále
vs. Lisa Sabino2-6, 6-1, 6-3 výhradetail zápasu
14.02.18
2. kolo
vs. Tatiana Pieri6-2, 7-5 výhradetail zápasu
12.02.18
1. kolo
vs. Jessica Pieri7-62, 7-5 výhradetail zápasu
France Grenoble - tvrdý I.
05.02.18
kvalifik.
vs. Emeline Dartron6-4, 2-6, 3-6 prehradetail zápasu
04.02.18
2. kolo kval.
vs. Vasilisa Aponasenko6-3, 6-1 výhradetail zápasu
03.02.18
1. kolo kval.
vs. Karine Marion Job6-3, 6-2 výhradetail zápasu
United Kingdom Glasgow - tvrdý I.
29.01.18
1. kolo kval.
vs. Kimberley Zimmermann1-6, 1-6 prehradetail zápasu
France Andrezieux Boutheon - tvrdý I.
20.01.18
1. kolo kval.
vs. Audrey Albie2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Czech Republic Milovice - tvrdý I.
29.11.17
1. kolo
vs. Arlinda Rushiti2-6, 3-6 prehradetail zápasu
<