ZÁPAS
16.02.18 | semifinále | Martina Colmegna | Francesca Bullani | 6-3, 6-3 | Bergamo | antuka |
ŠTATISTIKY
Martina Colmegna | Francesca Bullani | |
1. podanie % | 43/51 (84%) | 31/50 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/43 (63%) | 14/31 (45%) |
Vyhrané body z 2.podania | 4/8 (50%) | 7/19 (37%) |
Vyhrané break-bally | 5/5 (100%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 29/50 (58%) | 20/51 (39%) |
Vyhrané body celkom | 60/101 (59%) | 41/101 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Francesca Bullani | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Martina Colmegna | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Francesca Bullani | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Martina Colmegna | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Francesca Bullani | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Martina Colmegna | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Francesca Bullani | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Martina Colmegna | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Martina Colmegna | 5-3 | |
0-0, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
Martina Colmegna | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Martina Colmegna | 1-0 | |
Martina Colmegna | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Francesca Bullani | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Martina Colmegna | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Francesca Bullani | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Martina Colmegna | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Martina Colmegna | 5-2 | |
Martina Colmegna | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Martina Colmegna vs. Francesca Bullani - Vzájomné zápasy
16.02.18 | semifinále | Martina Colmegna | Francesca Bullani | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Bergamo | antuka |
Martina Colmegna form & Francesca Bullani form
Martina Colmegna - posledné zápasy
W75 Chiasso - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Julia Riera | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Bellinzona - antuka | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 7-67, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.24 kvalifik. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
30.03.24 semifinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
29.03.24 štvrťfinále | vs. Clara Vlasselaer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Patricia Maria Tig | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 finále | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Alice Rame | 4-6, 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
15.12.23 štvrťfinále | vs. Emeline Dartron | 6-74, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Ametmarie Perez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
29.10.23 semifinále | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Francesca Bullani - posledné zápasy
W15 Les - tvrdý | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Susanne Celik | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Ali Collins | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Amandine Cazeaux | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Harriet Hamilton | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Maria Jose Luque Moreno | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Torino - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Eleni Kordolaimi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Biella - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Andreea Velcea | 6-2, 4-6, 1-4, - Francesca Bullani - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Gabriela Duca | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Eleni Kampantai | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Eline Audenaert | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Giorgie Jones | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Marie Perla Biansumba | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Mariam Dalakishvili | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.03.19 kvalifik. | vs. Sabrina Rittberger | 6-1, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Uberoi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
04.02.19 kvalifik. | vs. Theo Gravouil | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.19 1. kolo | vs. Lou Brouleau | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
19.12.18 2. kolo | vs. Verena Hofer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.12.18 1. kolo | vs. Sara Gambogi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Cordenons - antuka | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Isabella Tcherkes Zade | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Nantes - tvrdý I. | ||||
28.10.18 kvalifik. | vs. Alice Robbe | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Varvara Gracheva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Lena Greiner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
24.09.18 kvalifik. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Sashi Kempster | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Imola - koberec | ||||
16.07.18 1. kolo | vs. Claudia Coppola | 3-6, 3-6 | detail zápasu |