ZÁPAS
13.08.18 | kvalifik. | Martina Colmegna | Emily Arbuthnott | 7-5, 6-2 | Las Palmas | antuka |
ŠTATISTIKY
Martina Colmegna | Emily Arbuthnott | |
1. podanie % | 41/59 (69%) | 41/72 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/41 (56%) | 18/41 (44%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/18 (50%) | 12/31 (39%) |
Vyhrané break-bally | 7/15 (47%) | 4/6 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 42/72 (58%) | 27/59 (46%) |
Vyhrané body celkom | 74/131 (56%) | 57/131 (44%) |
Dvojchyby | 5 | 3 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Martina Colmegna vs. Emily Arbuthnott - Vzájomné zápasy
13.08.18 | kvalifik. | Martina Colmegna | Emily Arbuthnott | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Las Palmas | antuka |
Martina Colmegna form & Emily Arbuthnott form
Martina Colmegna - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Patricia Maria Tig | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 finále | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Alice Rame | 4-6, 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
15.12.23 štvrťfinále | vs. Emeline Dartron | 6-74, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Ametmarie Perez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
29.10.23 semifinále | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.23 štvrťfinále | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-1, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Greta Greco Lucchina | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-1, 7-5 | detail zápasu |
Emily Arbuthnott - posledné zápasy
W15 Wanfercee - antuka | ||||
27.08.21 štvrťfinále | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.21 2. kolo | vs. Lian Tran | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Oldenzaal - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.08.21 kvalifik. | vs. Melanie Klaffner | 3-0, Melanie Klaffner - skreč | detail zápasu | |
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 2-6, 6-0, 9-11 | detail zápasu | |
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.10.20 kvalifik. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
12.10.20 2. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 6-73, 6-0, 10-1 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
28.09.20 1. kolo kval. | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Porto - tvrdý | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.20 kvalifik. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
16.08.20 1. kolo | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
15.08.20 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 6-2, Eliz Maloney - skreč | detail zápasu | |
14.08.20 1. kolo | vs. Harriet Dart | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Sonay Kartal | 7-5, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Freya Christie | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Naomi Broady | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
10.08.20 1. kolo | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo | vs. Nadia Rawson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.20 1. kolo | vs. Sonay Kartal | 4-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Camille Verden Anderson | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
26.07.20 1. kolo | vs. Esther Adeshina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
25.07.20 1. kolo | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.07.20 1. kolo | vs. Nell Miller | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.07.20 1. kolo | vs. Nadia Rawson | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Alice Gillan | 0-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Katie Boulter | 1-6, 3-6 | detail zápasu |