Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
22.01.01, 23 rokov
22.01.01, 23 rokov
Mirjam Bjorklund vs. Martina Biagianti - Vzájomné zápasy
14.12.17 | 2. kolo | Mirjam Bjorklund | Martina Biagianti | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Mirjam Bjorklund form & Martina Biagianti form
Mirjam Bjorklund - posledné zápasy
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Elise Mertens | 6-3, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.08.23 kvalifik. | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Makenna Jones | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Montreal - tvrdý | ||||
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Emma Navarro | 6-72, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
24.06.23 finále | vs. Emma Navarro | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
23.06.23 semifinále | vs. Dalma Galfi | 7-65, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.06.23 štvrťfinále | vs. Daria Snigur | 4-0, Daria Snigur - skreč | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Ann Li | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
16.06.23 štvrťfinále | vs. Nadia Podoroska | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
26.05.23 kvalifik. | vs. Clara Tauson | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Polona Hercog | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Korpatsch | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Taylor Townsend | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Reus - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 6-2, 6-71 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Tamara Zidansek | 6-73, 6-73 | detail zápasu | |
04.04.23 1. kolo | vs. Elise Mertens | 6-1, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.23 1. kolo | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Tamara Zidansek | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
01.03.23 2. kolo | vs. Peyton Stearns | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Martina Biagianti - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Julia Keranovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
04.02.20 kvalifik. | vs. Nevena Sokovic | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Zuzana Pavelekova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.20 kvalifik. | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Francesca Rumi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Stefania Rubini | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Andreina Pino | 2-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Nicole Gadient | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.08.19 štvrťfinále | vs. Joana Eidukonyte | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Aminata Sall | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Valentina Giavazzi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Schio - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Nora Ayala Serra | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Sofia Rocchetti | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Aminata Sall | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Rome - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Federica Di Sarra | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Caserta - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 7-65, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Barletta - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
20.01.19 1. kolo | vs. Daria Snigur | 1-6, 2-6 | detail zápasu |