ZÁPAS
18.05.16 | 2. kolo | Marta Paigina | Valeria Nikolaev | 6-0, 6-0 | Tel Aviv | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Marta Paigina | Valeria Nikolaev | |
1. podanie % | 24/29 (83%) | 18/36 (50%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/24 (92%) | 7/18 (39%) |
Vyhrané body z 2.podania | 2/5 (40%) | 3/18 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 26/36 (72%) | 5/29 (17%) |
Vyhrané body celkom | 50/65 (77%) | 15/65 (23%) |
Dvojchyby | 0 | 5 |
Esá | 4 | 0 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
12.02.97, 27 rokov
12.02.97, 27 rokov
Marta Paigina vs. Valeria Nikolaev - Vzájomné zápasy
27.06.17 | 2. kolo | Valeria Nikolaev | Marta Paigina | Valeria Nikolaev - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | Tel Aviv | tvrdý |
06.10.16 | 2. kolo | Marta Paigina | Valeria Nikolaev | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Ramat Hasharon | tvrdý |
09.06.16 | štvrťfinále | Marta Paigina | Valeria Nikolaev | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Akko | tvrdý |
18.05.16 | 2. kolo | Marta Paigina | Valeria Nikolaev | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Tel Aviv | tvrdý |
12.10.15 | 1. kolo | Marta Paigina | Valeria Nikolaev | 2-0, Valeria Nikolaev - skreč | detail zápasu | Tel Aviv | tvrdý |
08.12.14 | 1. kolo | Marta Paigina | Valeria Nikolaev | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Tel Aviv | tvrdý |
Marta Paigina form & Valeria Nikolaev form
Marta Paigina - posledné zápasy
Manacor - antuka | ||||
15.02.18 2. kolo | vs. Naho Sato | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.18 1. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Manacor - antuka | ||||
11.02.18 finále | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.18 semifinále | vs. Lisa Ponomar | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
09.02.18 štvrťfinále | vs. Naho Sato | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
08.02.18 2. kolo | vs. Svenja Ochsner | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.18 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Nules - antuka | ||||
07.12.17 2. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.17 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
10.11.17 štvrťfinále | vs. Daria Nazarkina | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.17 2. kolo | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.11.17 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Sant Cugat - antuka | ||||
04.11.17 finále | vs. Olga Danilovic | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.11.17 semifinále | vs. Nicoleta Dascalu | 6-72, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.17 štvrťfinále | vs. Georgina Garcia-Perez | 7-63, 3-6, 4-1, Georgina Garcia-Perez - skreč | detail zápasu | |
01.11.17 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.17 1. kolo | vs. Montserrat Gonzalez | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
Macon - tvrdý | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Lorraine M. Guillermo | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Florence - tvrdý | ||||
19.10.17 2. kolo | vs. Taylor Townsend | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.17 1. kolo | vs. Ronit Yurovsky | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Sumter - tvrdý | ||||
14.10.17 semifinále | vs. Taylor Townsend | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.10.17 štvrťfinále | vs. Montserrat Gonzalez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.10.17 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.17 1. kolo | vs. Amra Sadikovic | 7-5, 2-1, Amra Sadikovic - skreč | detail zápasu | |
Stillwater - tvrdý | ||||
28.09.17 2. kolo | vs. Conny Perrin | 6-714, 5-7 | detail zápasu | |
26.09.17 1. kolo | vs. Vladica Babic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Lubbock - tvrdý | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Gabrielle Smith | - | detail zápasu | |
Sofia - antuka | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Viktoria Kamenskaya | 1-6, 0-1, - Marta Paigina - skreč | detail zápasu | |
Wimbledon (juniors) - tráva | ||||
11.07.17 2. kolo | vs. Zeel Desai | 7-5, 0-1, - Marta Paigina - skreč | detail zápasu | |
08.07.17 1. kolo | vs. Esther Adeshina | 6-2, 5-7, 6-1 | detail zápasu |
Valeria Nikolaev - posledné zápasy
Heraklion - antuka | ||||
20.11.17 kvalifik. | vs. Svenja Ochsner | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Beatrice Kight | Beatrice Kight - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
13.11.17 kvalifik. | vs. Emma Lioi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
06.11.17 kvalifik. | vs. Lena Greiner | 6-4, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Semeli Dimitrakopoulou | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Teodora Stinga | 5-0, Teodora Stinga - skreč | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
01.11.17 1. kolo | vs. Anna Bondar | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
25.10.17 1. kolo | vs. Michaela Boev | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Karolina Kowall | 6-3, 3-0, Karolina Kowall - skreč | detail zápasu | |
23.10.17 kvalifik. | vs. Chiara Bordo | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
30.06.17 semifinále | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.06.17 štvrťfinále | vs. Naomi Totka | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.06.17 2. kolo | vs. Marta Paigina | Marta Paigina - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
26.06.17 1. kolo | vs. Ofri Lankri | 4-1, Ofri Lankri - skreč | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Akko - tvrdý | ||||
02.05.17 1. kolo | vs. Ana Veselinovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
20.03.17 kvalifik. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Celine Kern | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
13.03.17 kvalifik. | vs. Alena Weiss | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Draganova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
09.03.17 2. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.17 1. kolo | vs. Karoline Kurz | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
06.12.16 1. kolo | vs. Pauline Payet | 7-64, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
29.11.16 1. kolo | vs. Nicole Rottmann | 7-62, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Ramat Hasharon - tvrdý | ||||
06.10.16 2. kolo | vs. Marta Paigina | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.10.16 1. kolo | vs. Adva Dabah | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tiberias - tvrdý | ||||
29.09.16 2. kolo | vs. Linnea Malmqvist | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.09.16 1. kolo | vs. Ilana Tetruashvili | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kiryat Gat - tvrdý | ||||
22.09.16 2. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.16 1. kolo | vs. Sean Lodzki | 7-5, 6-2 | detail zápasu |