INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Zeynep Sonmez vs. Marta Lesniak - Vzájomné zápasy
02.11.18 | štvrťfinále | Marta Lesniak | Zeynep Sonmez | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Zeynep Sonmez form & Marta Lesniak form
Zeynep Sonmez - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-1, 6-78, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lulu Sun | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Olga Danilovic | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Xiaodi You | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Clara Burel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.12.23 kvalifik. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Heather Watson | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Veronika Podrez | 0-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Chloe Noel | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Tamara Zidansek | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Katarzyna Kawa | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Jana Fett | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Marta Lesniak - posledné zápasy
W25 Bytom - antuka | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.02.19 finále | vs. Andrea Lazaro Garcia | 2-6, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
16.02.19 semifinále | vs. Cristina Ene | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.19 štvrťfinále | vs. Alice Rame | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
14.02.19 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.19 1. kolo | vs. Lara Michel | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.02.19 štvrťfinále | vs. Lou Brouleau | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.19 2. kolo | vs. Silvia Njiric | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
06.02.19 1. kolo | vs. Vinciane Remy | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
09.11.18 štvrťfinále | vs. Agnes Bukta | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.18 2. kolo | vs. Oona Orpana | 2-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
07.11.18 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
04.11.18 finále | vs. Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.11.18 semifinále | vs. Polina Golubovskaya | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.18 štvrťfinále | vs. Zeynep Sonmez | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
01.11.18 2. kolo | vs. Emily Meyer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.18 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
16.09.18 finále | vs. Gabriela Pantuckova | 6-76, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.09.18 semifinále | vs. Johana Markova | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.18 štvrťfinále | vs. Anna Siskova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.18 2. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-1, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
12.09.18 1. kolo | vs. Sonja Krtenova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Olga Ianchuk | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
21.07.18 finále | vs. Francesca Jones | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.07.18 semifinále | vs. Lenka Jurikova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.07.18 štvrťfinále | vs. Sabina Machalova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.07.18 2. kolo | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.18 1. kolo | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
29.06.18 štvrťfinále | vs. Gabriela Pantuckova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.18 2. kolo | vs. Barbora Miklova | 6-1, 6-4 | detail zápasu |