ZÁPAS
09.05.16 | 1. kolo kval. | Marta Falceto Font | Marie Villet | 3-6, 6-3, 6-2 | Monzon | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Španielsko
07.05.01, 22 rokov
07.05.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Marta Falceto Font vs. Marie Villet - Vzájomné zápasy
09.05.16 | 1. kolo kval. | Marta Falceto Font | Marie Villet | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | Monzon | tvrdý |
Marta Falceto Font form & Marie Villet form
Marta Falceto Font - posledné zápasy
W25 Madrid - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Carmen Gallardo Guevara | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Rancho - tvrdý | ||||
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vagramov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Irina Cantos Siemers | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Vitoria - tvrdý | ||||
22.07.19 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Isabel Cabrerizo Martinez | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Madrid - tvrdý | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Vinaros - antuka | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Anna Shepita | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Carlota Iruela Descamps | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Sant Cugat - antuka | ||||
29.10.18 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Komardina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Julia Fraile Raton | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Monzon - tvrdý | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Estrella Cabeza-Candela | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Castellon - antuka | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Anabel Aran Torrente | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.16 2. kolo kval. | vs. Julia Payola | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Maria Aran Teixido Garcia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monzon - tvrdý | ||||
09.05.16 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.16 kvalifik. | vs. Ksenia Kuznetsova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Benicarlo - antuka | ||||
09.11.15 1. kolo kval. | vs. Ayano Shimizu | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Marie Villet - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Alena Kovackova | 3-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-73, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Hina Inoue | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 7-62, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.12.23 štvrťfinále | vs. Nina Radovanovic | 7-5, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
22.12.23 2. kolo | vs. Malwina Rowinska | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Caroline Romeo | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Rituparna Nayak | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Karolina Kozakova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Nicole Gadient | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Aminata Sall | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Polina Kaibekova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Julia Zhu | 2-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Georgina Hays | 5-7, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Anna Klasen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Georgia Gulin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Chloe Noel | 6-4, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 4-6 | detail zápasu |