ZÁPAS
31.03.12 | 1. kolo kval. | Marta Domachowska | Alexandra Cadantu | 7-5, 2-6, 6-0 | Charleston | antuka |
ŠTATISTIKY
Marta Domachowska | Alexandra Cadantu | |
1. podanie % | 46/70 (66%) | 64/89 (72%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/46 (54%) | 35/64 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/24 (42%) | 6/25 (24%) |
Vyhrané break-bally | 8/14 (57%) | 6/8 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 48/89 (54%) | 35/70 (50%) |
Vyhrané body celkom | 83/159 (52%) | 76/159 (48%) |
Dvojchyby | 8 | 7 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Marta Domachowska vs. Alexandra Cadantu - Vzájomné zápasy
31.03.12 | 1. kolo kval. | Marta Domachowska | Alexandra Cadantu | 7-5, 2-6, 6-0 | detail zápasu | Charleston | antuka |
Marta Domachowska form & Alexandra Cadantu form
Marta Domachowska - posledné zápasy
Grenoble - tvrdý I. | ||||
02.02.15 1. kolo kval. | vs. Sofie Oyen | 7-64, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kaarst - koberec | ||||
19.01.15 1. kolo kval. | vs. Elena Van Der Sypt | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Monterrey - tvrdý | ||||
30.03.14 2. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
29.03.14 1. kolo kval. | vs. Camila Fuentes | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
15.02.14 1. kolo kval. | vs. Camila Giorgi | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
08.02.14 1. kolo kval. | vs. Nadezda Petrova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Captiva Island - tvrdý | ||||
04.11.13 1. kolo | vs. Elitsa Kostova | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý I. | ||||
28.10.13 1. kolo | vs. Melanie Oudin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Saguenay - tvrdý I. | ||||
21.10.13 1. kolo | vs. Maria Sanchez | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.13 2. kolo | vs. Marie Leduc | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.10.13 štvrťfinále | vs. Ons Jabeur | 6-74, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Joue Les - tvrdý I. | ||||
07.10.13 2. kolo kval. | vs. Paula Cristina Goncalves | 6-2, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
07.10.13 kvalifik. | vs. Oceane Dodin | Oceane Dodin - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
07.10.13 1. kolo | vs. Estrella Cabeza-Candela | 7-63, 7-64 | detail zápasu | |
07.10.13 štvrťfinále | vs. Magda Linette | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.13 2. kolo | vs. Viktorija Golubic | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.10.13 1. kolo kval. | vs. Julie Razafindranaly | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Clermont Ferrand - tvrdý I. | ||||
23.09.13 1. kolo | vs. Elitsa Kostova | 6-715, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.09.13 2. kolo | vs. Michaella Krajicek | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
27.05.13 1. kolo | vs. Cindy Burger | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
21.05.13 1. kolo | vs. Shelby Rogers | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.05.13 kvalifik. | vs. Carolin Daniels | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
19.05.13 2. kolo kval. | vs. Arantxa Parra-Santonja | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.05.13 1. kolo kval. | vs. Constance Sibille | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Fes - antuka | ||||
20.04.13 1. kolo kval. | vs. Estrella Cabeza-Candela | 7-61, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Katowice - antuka | ||||
08.04.13 1. kolo | vs. Annika Beck | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tallinn - tvrdý I. | ||||
25.03.13 2. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.13 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Bath - tvrdý I. | ||||
11.03.13 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Kuala Lumpur - tvrdý | ||||
25.02.13 1. kolo kval. | vs. Erika Sema | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Alexandra Cadantu - posledné zápasy
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Kateryna Volodko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 2-6, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 1-6, 0-2, - Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Turati | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-74, 0-2, - Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 1-5, - Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 2-5, - Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
05.08.23 finále | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.08.23 semifinále | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
03.08.23 štvrťfinále | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Darja Semenistaja | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.07.23 štvrťfinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.07.23 3. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Anika Jaskova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
08.07.23 semifinále | vs. Julia Middendorf | 7-64, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.07.23 štvrťfinále | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-62, 7-5 | detail zápasu |