ZÁPAS
21.01.18 | 1. kolo kval. | Marine Partaud | Angelina Gabueva | 6-1, 6-2 | Wesley Chapel | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Marine Partaud vs. Angelina Gabueva - Vzájomné zápasy
21.01.18 | 1. kolo kval. | Marine Partaud | Angelina Gabueva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Wesley Chapel | antuka |
Marine Partaud form & Angelina Gabueva form
Marine Partaud - posledné zápasy
W35 Spring - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Maribella Zamarripa | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Jada Robinson | 4-6, 7-65, 10-2 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Madison Sieg | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Ashton Bowers | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-4, - Marine Partaud - skreč | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Katarina Jokic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Nadia Lagaev | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W80 Macon - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Osuigwe | 0-6, 1-3, - Marine Partaud - skreč | detail zápasu | |
W60 Templeton - tvrdý | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Haley Giavara | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Sabastiani Leon | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Gabriella Price | 6-4, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Anna Klasen | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Laia Petretic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
15.05.23 kvalifik. | vs. Carol Zhao | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Naples - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Bonita - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Raveena Kingsley | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
27.04.23 3. kolo | vs. Francesca Jones | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Angelina Gabueva - posledné zápasy
Strasbourg - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.23 kvalifik. | vs. Erin Routliffe | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Hao-Ching Chan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
17.09.22 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Portoroz - tvrdý | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Anna Brogan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.05.22 kvalifik. | vs. Lina Glushko | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.22 1. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
02.05.22 kvalifik. | vs. Eri Hozumi | 6-0, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
25.04.22 kvalifik. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Basak Eraydin | 1-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.03.22 kvalifik. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Aiya Nupbay | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý I. | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
12.02.22 1. kolo kval. | vs. Magda Linette | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.22 semifinále | vs. Anastasia Kovaleva | 6-2, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.22 štvrťfinále | vs. Alena Bairasheuskaya | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
20.01.22 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
19.01.22 1. kolo | vs. Tatiana Prozorova | 7-60, 6-0 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Aldila Sutjiadi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
23.10.21 1. kolo kval. | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nur-Sultan - tvrdý I. | ||||
25.09.21 1. kolo kval. | vs. Samantha Murray | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Luxembourg - tvrdý I. | ||||
11.09.21 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
07.09.21 kvalifik. | vs. Chiara Scholl | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.21 1. kolo kval. | vs. Mariana Borges | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 0-6 | detail zápasu |