ZÁPAS
18.05.19 | semifinále | Marina Yudanov | Caijsa Wilda Hennemann | 6-0, 6-0 | W15 Varberg | antuka |
ŠTATISTIKY
Marina Yudanov | Caijsa Wilda Hennemann | |
1. podanie % | 18/34 (53%) | 29/42 (69%) |
Vyhrané body z 1.podania | 12/18 (67%) | 11/29 (38%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/16 (81%) | 4/13 (31%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 27/42 (64%) | 9/34 (26%) |
Vyhrané body celkom | 52/76 (68%) | 24/76 (32%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Caijsa Wilda Hennemann | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marina Yudanov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Caijsa Wilda Hennemann | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marina Yudanov | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Caijsa Wilda Hennemann | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Marina Yudanov | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Caijsa Wilda Hennemann | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marina Yudanov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Caijsa Wilda Hennemann | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marina Yudanov | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Caijsa Wilda Hennemann | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marina Yudanov | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Marina Yudanov vs. Caijsa Wilda Hennemann - Vzájomné zápasy
18.05.19 | semifinále | Marina Yudanov | Caijsa Wilda Hennemann | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W15 Varberg | antuka |
Marina Yudanov form & Caijsa Wilda Hennemann form
Marina Yudanov - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 5-0, Natalia Siedliska - skreč | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.09.20 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.20 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Anna Gabric | 4-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Lisa Ponomar | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.20 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Tara Wurth | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.01.20 štvrťfinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
07.12.19 semifinále | vs. Julyette Steur | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.19 štvrťfinále | vs. Lexie Stevens | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
01.11.19 štvrťfinále | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Malene Helgo | 7-64, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.19 kvalifik. | vs. Evita Ramirez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Victoria Pahlett | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Oslo - tvrdý I. | ||||
23.10.19 2. kolo | vs. Katriin Saar | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo | vs. Emilie Elde | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Tena Lukas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
20.09.19 štvrťfinále | vs. Ali Collins | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Coralie Garrigues | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Laura Mulero Parraga | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
14.09.19 finále | vs. Jade Suvrijn | 6-713, 2-6 | detail zápasu |
Caijsa Wilda Hennemann - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
28.03.24 štvrťfinále | vs. Despina Papamichail | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.24 2. kolo | vs. Louisa Chirico | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Kaitlin Quevedo | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Iva Primorac | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Anastasia Iamachkine | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Malene Helgo | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Linda Klimovicova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.24 finále | vs. Marie Weckerle | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Julie Belgraver | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
23.02.24 štvrťfinále | vs. Ania Hertel | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Denisa Hindova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Patricija Paukstyte | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Laia Petretic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Iulia Bucea | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Julie Belgraver | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Amelie Brooks | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
23.11.23 štvrťfinále | vs. Mona Barthel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Kamilla Bartone | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Harriet Dart | 5-7, 2-6 | detail zápasu |