ZÁPAS
05.01.16 | 1. kolo | Marina Melnikova | Ying Zhang | 6-1, 6-0 | Hong Kong | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Marina Melnikova | Ying Zhang | |
1. podanie % | 33/40 (83%) | 26/44 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/33 (76%) | 11/26 (42%) |
Vyhrané body z 2.podania | 2/7 (29%) | 2/18 (11%) |
Vyhrané break-bally | 7/13 (54%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 31/44 (70%) | 13/40 (33%) |
Vyhrané body celkom | 58/84 (69%) | 26/84 (31%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Marina Melnikova vs. Ying Zhang - Vzájomné zápasy
05.01.16 | 1. kolo | Marina Melnikova | Ying Zhang | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Hong Kong | tvrdý |
28.04.14 | 2. kolo | Marina Melnikova | Ying Zhang | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | Aning | antuka |
Marina Melnikova form & Ying Zhang form
Marina Melnikova - posledné zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
25.02.24 kvalifik. | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Victoria Hu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Sachia Vickery | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Jana Kolodynska | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-78, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
15.12.23 štvrťfinále | vs. Katy Dunne | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Helena Mohamed | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Danielle Willson | 2-6, 7-64, 1-10 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Zakharova | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Cadence Brace | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alejandra Ramirez Botella | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Oceane Dodin | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Ying Zhang - posledné zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Naho Sato | 6-1, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Jo-Leen Saw | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Annemarie Lazar | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Hana Matsumura | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 0-1, - Ying Zhang - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Xinxin Yao | 6-3, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Eunchae Kim | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
17.12.23 kvalifik. | vs. Tahlia Kokkinis | 6-1, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Lunda Kumhom | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
W15 Wellington - tvrdý | ||||
10.12.23 kvalifik. | vs. Aishi Das | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Kyna Decruy | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Shiyu Ye | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Yue Yuan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 2-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Xiaowei Li | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Peiyao Zhang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Zongyu Li | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Jiale Zhang | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Zhenghua Xiao | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Yuxuan Luo | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Yilin Zheng | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Shuchi Chen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Nagomi Higashitani | 2-6, 6-74 | detail zápasu |