ZÁPAS
03.02.19 | finále | Marina Bassols Ribera | Ioana Loredana Rosca | 6-3, 6-4 | W15 Manacor | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Marina Bassols Ribera | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Marina Bassols Ribera | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Marina Bassols Ribera | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Marina Bassols Ribera | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Marina Bassols Ribera | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Marina Bassols Ribera | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Marina Bassols Ribera vs. Ioana Loredana Rosca - Vzájomné zápasy
06.05.22 | štvrťfinále | Ioana Loredana Rosca | Marina Bassols Ribera | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | W25+H Tossa | koberec |
03.02.19 | finále | Marina Bassols Ribera | Ioana Loredana Rosca | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W15 Manacor | antuka |
10.11.16 | 2. kolo | Ioana Loredana Rosca | Marina Bassols Ribera | 6-1, 7-5 | detail zápasu | Vinaros | antuka |
Marina Bassols Ribera form & Ioana Loredana Rosca form
Marina Bassols Ribera - posledné zápasy
Miami - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Alize Cornet | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Taylah Preston | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sophie Chang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Robin Montgomery | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Suzan Lamens | 7-5, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lena Couto | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Iva Primorac | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Sinja Kraus | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 4-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
03.12.23 finále | vs. Erika Andreeva | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Alize Cornet | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Lina Glushko | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 6-77, 2-6 | detail zápasu |
Ioana Loredana Rosca - posledné zápasy
W100 Oeiras - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-77, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Zaragoza - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Amira Ben Aissa | 6-0, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 7-62, 9-11 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.23 semifinále | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.23 štvrťfinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. Iva Primorac | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.23 semifinále | vs. Ines Murta | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.02.23 štvrťfinále | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-74, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.23 2. kolo | vs. Noemi Basiletti | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.02.23 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
12.09.22 1. kolo | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
05.09.22 1. kolo | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.22 kvalifik. | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-0, - Ioana Loredana Rosca - skreč | detail zápasu | |
26.07.22 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Vitoria - tvrdý | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
08.07.22 štvrťfinále | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
07.07.22 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.07.22 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | detail zápasu |